reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Waga malenstw

Wama

Mama Pata i Poli
Miasto
NY
Rozwiązania
0
Pozwolilam sobie zalozyc nowy watek dotyczacy wagi bez danego miesiaca, bo na kwietniowym i tak juz piszemy wage w czerwcu.

A wiec Pat
16 czerwca
9.30 kg a dlugi to nie wiem bo tak sie wiercil ze nie moglam go dokladnie zmierzyc, ale wyszlo mi cos okolo 79cm.

reklama

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
waga mojej julci z piatku - 7600 g... jesli hodzi o wzrost nie wiem, bo nie była mierzona...w kazdym razie nosi rozmiar 76...

Wama

Mama Pata i Poli
Miasto
NY
Rozwiązania
0
Dzis udalo mi sie zmierzyc dlugosc Pata i wyszlo mi prawie 79 cm.

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
silunia "uśmiech" po kg Zuzu mówi wszystko:-):-):-)
świetnie się Zuzu spisała;-)

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
oj tak tak..strasznie sie ciesze, ze poszla w gore :-D mam takie marzonko zeby mala w swoje pierwsze urodziny wazyla 8500 kg ale to chyba imposible w tak krotkim czasie ...no zobaczymy....teraz staram sie troszke ja podtuczyc :-D

reklama

asmodis

Sierpniowa mama'06 Mama Motylka
Miasto
Lublin/Nałęczów
Rozwiązania
0
Silunia to jest mozliwe bo moja po chorobie jak juz wrocil jej w miare apetyt przybrala 400

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
zuzia.s Potrzebuję porady 5
P Listopadowe mamy 2019 17
A Ciąża, poród, połóg 8
A Potrzebuję porady 4

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry