reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga malenstw

reklama
Leyna, witaj !

Chwilowo wrocilam. Na kilka dni. Meza udobruchac.( ale o tym powiem wam na watku Nasze samopoczucie ... musze sie wygadac ;-(
Przyznam, ze ciezko mi bylo.

Postaram sie szybko nadrobic zaleglosci ;-)
 
My ze wzgledu na spadki wagi Zuzu kupilismy specjalna wage dla niemowlat i malych dzieci i teraz mamy wszystko pod kontrola...waga z dzisiaj 8220 kg :tak::-D:-D idziemy w gore jak szalone :-D:-D:-D
 
u nas z racji, wyskoczenia dzis po poludniu goraczki i malej paniki z mojej str.,bo to nasza pierwsza w zyciu goraczka, bylam u doktorki.....zwazyla mi przy okazji Majke, niecale 9300, a juz myslalam,ze stuknie jej 10.....ale jak ma sie zywe srebro,to o tluszczyk trudno;-)
 
ciekawa jestem ile my bedziemy wazyc :D mysle ze z okolo 9,5 kg? i dlugosci tak jak zmierzylam mniej wiecej to z 74 cm ? :D

na siatce centylowej sie miescimy mniej wiecej na 50tym centylu :D
 
ewka wazy gdzies tyle samo ale ma 10 centymetrów wiecej długosci:-)
no to mam pytanko aga do Ciebie: jaki rozmiar pampków Ewci ubierasz?? bo ja jeszcze 4 Ali zakładam, tylko coś mi się zdaje, że już ma przyciasne:tak:
Domiska moja Alka z wagą przekracza 97 centyl, a ze wzrostem jest na 50;-)
za to Wojtek na odwrót waga na 50 centylu, a wzrost prawie 90;-)
no to mam proporcjonalne dzieci:-):-):-) ale metodą krzyżową:-p
 
reklama
no to mam pytanko aga do Ciebie: jaki rozmiar pampków Ewci ubierasz?? bo ja jeszcze 4 Ali zakładam, tylko coś mi się zdaje, że już ma przyciasne:tak:
Domiska moja Alka z wagą przekracza 97 centyl, a ze wzrostem jest na 50;-)
za to Wojtek na odwrót waga na 50 centylu, a wzrost prawie 90;-)
no to mam proporcjonalne dzieci:-):-):-) ale metodą krzyżową:-p
przezuciłam sie na te pieluchy tescowe bo sa takiej samej jakosci co pampki a duzo tansze,ale pampersy nosiłysmy 5, te 4+
 
Do góry