reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Waga malenstw

Domiska

Sierpniowa Mama'06
Miasto
Colo.Springs USA
Rozwiązania
0
kurde powiem wam jak patrze to u nas mala wiekszosc butkow ktore nosi ma 24 :D a niektore fakt nwet za duze 24 hehe :D

reklama

mada78

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
ja jak wpisze w allegro dł. wkładki to wyskakuje mi rozmiarówka od 26-29!!:szok:
i bądź tu mądry:no:
w każdym bądź razie dł,stopy to 16cm wiec kupuje z wkładką 17, na zime tylko miała 17,50 ale półbuciki to juz by chyba kiepsko o tyle za duże wyglądały
i od listopada nóżka na szczęście staneła w miejscu bo już sie bałam ze bedzie miała kajaki jak jej chrzestna (41 w polocie do 42:baffled:)

Domiska

Sierpniowa Mama'06
Miasto
Colo.Springs USA
Rozwiązania
0
madka nie przejmuje ie wzystko sie unormuje! a Ami moze nam narawde na modelke wyrosnie a wtedy nie moze miec rozmiaru butka 37 bo rownowaga by byla zachwiana :D

sandra1982

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
madka nie przejmuje ie wzystko sie unormuje! a Ami moze nam narawde na modelke wyrosnie a wtedy nie moze miec rozmiaru butka 37 bo rownowaga by byla zachwiana :D
Dokladnie, zgadzam sie w 100% :tak::-):tak:
I w sumie nie ma az takiej ogromnej stopki, bo Sara duzo mniejsza od Ami, a dlugosc jej stopki to ok. 15,3cm :tak:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 12
Sylwica88 BB położna radzi mamom 8
S Potrzebuję porady 4
C Potrzebuję porady 5
boska.ka Lutowe mamusie 2020 priv 39
Do góry