reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga malenstw

reklama
Mada, czym Ty Ami "futrujesz", ze taka wielka? :szok::-D;-)Wzrost ma imponujacy! Wow! :szok::tak::szok: 110cm, na 110 cm ubranka sa przeznaczone dla 4 letnich dzieci. Niezle, modelka Ci rosnie z takim wzrostem :tak::-)

no własnie jak już pisałam na pokarmowym to Ami je bardzo mało i ubogo ...ja nie wiem skąd te wymiary:baffled:no ale urodziła sie najwieksza wśród naszych sierpniaków wiec tym sobie to tłumacze:-pa to ze rozmiar ma jak 4latka to ja wiem:-p

Karoo- oj Jagodzianka to sobie chyba lubi podjeść:tak:
 
Mada, lubi, lubi, i to bardzo, ale ja ja pilnuje, a ona przybiera. Z tym, ze bardzo w gore podskoczyla ostatnimi czasy.

Co do wielkosci Ami to wcale mnie to nie dziwi :-) Jagoda tez duza, wzrostem niewiele mniejsza od Ami, a wagowo ja przewyzsza, ale Ami miala dobrze ponad 4 kilo i byla sporo dluzsa od Jagody, a Jagoda - ledwie 50 cm i 3,850 jak sie urodzila.... No coz... Ale powiem Wam, ze jak ja rozbieram, to nie jest tlusta. Jest kawalek kobietki, ma faldki tu i owdzie, ale nie jest gruba... Az dziw, ze tyle wazy, ale jest baaardzo nabita...
 
My to troche tak tyly zaliczamy, przynajmniej Zuzka...choc to troche dziwne bo wpieprza wszystko co sie jej da , mimo to jakos nie przybiera za bardzo...pomiary z dzisiaj

Zuzu
wzrost 88 cm, waga 12 460 kg

Stefek
wzrost 74 cm , waga 9 100 kg

Stefek tez zabardzo nie przybral na wadze, ale on to teraz ma motorek w dupce to duzo spala, no i go wyciaglo w gore
 
Silunia- kurcze pieczone Stefek w porównaniu z Zuzu to chłop jak dąb!! ale jak może byc inaczej w końcu to facet a Zuzu przynajmniej wiadomo ze bedzie zgrabiuka:tak:
 
Piotrk waży jakieś 14 kg a mierzy to nie wiem, ale ubrania raczej na 104 a czasami na 110 kupuję, zależy od firmy
 
reklama
Do góry