reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga malenstw

ciuchy Piotrka na niego nie pasują :no: jak go zmierzyłam po domowemu to ma jakieś 70 cm ale w żadne ciuchy do rozmiaru 86 nie wchodzi. Piotrek 80/86 nosił latem, jakoś tak zanim skończył rok, a ten ma dopiero 5 miesięcy :szok: wszystkie bodziaki i bluzeczki po Piotrku musiałam schować, bo są albo na naramkach, albo z krótkim rękawkiem a ja potrzebuję długi rękaw.

leyna - mam ten sam problem.
ola zaczyna wbijać się w 86, a jula ten rozmiar nosiła latem... mam zatem mnóstwo ślicznych bluzeczek, koszuleczek, sukieneczek- a spodni, bodziaków z długim rękawem i porządnie ciepłych bluz- jak na lekarstwo:dry: więc w zasadzie wszystko od nowa muszę kupować.
co prawa ola też szczuplaczek, ale dość długi szczuplaczek.w sumie- wzrostowo dzieli ich z pół głowy:sorry:
 
reklama
Leyna, Twoj Piotrus jest naprawde bardzo wysoki!

Ewus
, to jeszcze pol roku i bedziesz miala blizniaczki! :szok::-D Szok!

Piotrus ma 103 cm na domowej zyrafie i wazy 17 kg, a Weronika nosi ubranka na 86 i wazy 12 kg. Ja wykorzystuje ubranka po Piotrusiu jak sie da. Po domu Weronika nosi za duze bodziaki, ale jeszcze sie nie buntuje, wiec korzystam. :tak:
 
Leyna- ja pierdziele to faktycznie Piotrus wysoki:tak:
Ewa- kto by pomyslała że z tego samego sezonu dziewczynki a taki przeskok w rozmiarze bedzie-szkoda tych sukieneczek;( no chyba że na trzecia córcie wykorzystasz;-)
Ollesia- tia...trza wykorzystac wszystko do granic możliwości póki córcia nie bedzie miała swego zdania:laugh2:

u nas waga nadal stoi , w zasadzie od wiosny ubiegłego roku kilo Ami przybyło- za to ciągnie ją do góry, nie wiem ile teraz ma ale gacie przykrótkawe wiec czas na zakupy a kostium dzwoneczka kupowałam na 128:-pale w brzuchu był luźny;-)
w zasadzie to chyba teraz na 122bedziemy kupować
 
no niektóre ciuchy to ma Aluta na 140, ale wiem że to bzdura na metce;-)
standardowo kupuję (albo wygrzebuję na strychu) na 122/128, wielka ta moja baba jak nie wiem, z wagą też już stoi, ale wzrostem to za chwilę Wojtka dogoni, a Wojtas.... hmm..... 10 cm mu do mnie brakuje:-p noga 42 (większa od taty:-p)..... oszalał po prostu, po 3 cm na miesiąc rośnie, albo i więcej, już nie mogę patrzeć na kolejne za krótkie rękawy czy nogawki.... szukam dla niego sponsora:-D:-D:-D
 
a wiesz jak teraz brzmi "Wojtuś":baffled::baffled::baffled: do takiego byka:-D:-D:-D
typuję, że do końca roku mnie przerośnie, a potem niech się dzieje co chce;-) tylko sponsora dalej nie ma:-p
 
wow!
to moja jula faktycznie drobniusieńka:sorry2: ale widzę to nawetw przedszkolu. jula sporo odstaje o rówieśników, ale narabia swoją "wszechobecnością" wszędzie:-D
ola z kolei, jak narazie idzie łeb w łeb z rówieśnikami, a w zasazie z równieśniczkami.

mada- ja narazie mówie basta. choć nie ukrywam, że marzy mi sie jeszcze mamusiowy syneczek:-) a wszytskie sukieneczki i bluzeczki znajdą zastosowanie u córeczki przyjaciółki;)

bedytko- a niech rośnie! wysocy chłopcy zawsze mają większe powozenie;))
 
Ewus, Jula droba, bo mamusia do poteznych tez nie nalezy ;-) ;-P

Bedytko, Wojtek to juz takie prawie mezczyzna! :-) A dopiero obchodzil 10te urodziny ;-) Zreszta Wy wysocy, to i dzieci maja po kim miec sluszny wzrost :-)

Ollesiu, Leyna, teraz to mlodsze pokolenie jakies takie bardziej wyrosniete sie wydaje haha ;-) ;-P Coreczka mojej kuzynki nosi teraz ciuchy po Sarze, w ktorych Sara chodzila w ubiegla zime (np. czapki, sweterki itp.), a Mela ma niecale 10 miesiecy! ;-P

Mada, modelka Ci rosnie, nie dosc, ze wysoka, to jeszcze jaka fotogeniczna :-)

Sara ma na pewno ponad 105cm (dawno jej nie mierzylam, z mies. temu miala ze 105cm) i wazy kolo 16-17kg - tez nie byla wazona od jakiegos czasu ;-) Ciuchy kupuje jej na 116-122 (czasami na 110, czasami na 128 - wiadomo jak z tymi rozmairami jest), a wiekowo to na 5-6 lat.
 
reklama
Do góry