reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maluchów w kolejnych tygodniach ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mój szkrabuś został dziś zważony i waży tylko 2700g... A mam mało czasu, żeby go teraz utuczyć ;)
 
ZuczeK nie martw się na zapas, bo po pierwsze to tylko szacunki, a po drugie 2700 to mało, ale już takie dzieci się rodzą i nie ma problemów. A twoja kruszynka jeszcze troszkę przybierze. No i jest pozytyw: dłużej ponosi najmniejsze ciuszki ;)
 
Dziewczyny moj gin mi mowi ze do 3000g to sie lekko rodzi ;) a tak powaznie to waga podana na USG jest waga przyblizona wyliczana przez komputer, tak wiec moze sie znacznie roznic od wagi wlasciwej a ta poznacie jak juz dzidzia bedzie na swiecie. Najwazniejsze zeby malenstwa byly zdrowe, a jak sie urodza to sie je podtuczy :)
 
Tia, też sobie mówię, że dłużej ponosi ciuszki ;) I też się pocieszam, że może łatwiej wyjdzie :)
Ale z drugiej strony się martwię, że to takie chucherko będzie. Zwłaszcza, że już za dużo nie przybędzie mu gramów.
 
Nasz maluszek w 31 tygodniu oceniany był na 2000g. Potem 15.03 dokładnie na miesiąc przed terminem na 3360g. Lekarz obawiał się, że aż za dużo urośnie, zwłaszcza jeśli przenoszę. Ale potem w ciągu 3 tygodni przybrał tylko do 3600g. Może malutki nie będzie, ale chyba magicznej wagi 4kg nie przekroczy.
 
Już nie wierzę w te wagi z USG. Mój Misio miał nie mieć nawet 3 kilo. Jeszcze 2 dni przed porodem lekarz mówił, że mały brzuchol bo mały dzidziolek. I co? 3,5 kilowe dzieciątko ze mnie wyszło ;)
 
reklama
A moja córcia wg usg miala wazyc 3400..A urodzila sie z waga 4650 i 61cm :) Teraz jestem w 30 tyg i maly wa|y 1880g.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry