reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maluchów w kolejnych tygodniach ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A mój maluch to wielkolud - zresztą o tym to już wiecie.

w 21 tygodniu ważył 489 gram
w 22 tygodniu ważył 611 gram
w 25 tygodniu ważył 1.018 kg
w 29 tygodniu ważył 1.600 kg.

jak widać jest trochę za duży, poprostu to dorodne chłopisko!!!
 
reklama
Masz rację, właśnie "kruszynka" mówiliśmy na jego starszą siostrę jak już była z nami. Wiwi miała 2.500 kg. i miała 46 cm., pierwsze śpioszki, takie super maleńkie, ubrałam jej jak miała prawie dwa miesiące.
 
Wiecie kazde dzieciatko jest inne!!
ja na poczatku tez sie martwilam ze oja coreczka jest za duza! w 21 tygodniu wazyla 447 g a w 23tc 539 g :) i to wcale nie oznacza ze bedzie wielkoludkiem hihihi choc bardzo sie martwilam na poczatku ze cos nie tak:) no i zstanawiams ie skad ona to bierze skoro prawie nic nie przytylam:)
 
Dominisia waży dzisiaj 1037 gramm :)
28 tydzień, czyli nie jest wielkoludem
ale moze to i lepiej :]
 
Ja dzidziulka ważyć będę dopiero 26 stycznia, a narazie to wnioskuję po sile kopniaków, wg mnie będzie miał z 1100.
Wczoraj wyczytałam, ze teraz najbardziej rozwija się mózg u maluchów. Zakazałam Michałowi mówić głupot przy dzidzi, muszę zacząc czytać mądre rzeczy, rozwiązywac krzyzówki czy zacząć uczyć się czegoś:) Oczywiście żartuję,hi,hi! A jak narazie nie mnoge sie w domu zmobilizować do łuskania orzechów, które przywiozłam sobie od mamy.Będę miała małego leniuszka?????
 
To prawie tak jak moja w tym wieku:) W 30w2d ( dokladnie 2 tygodnie temu) - waga 1340g i 26,2 cm. Olbrzymy to one chyba nie sa, zwlaszcza ze niektore kwietnioweczki pisaly juz kiedys o 2kg w brzuszkach, ale jak sprawdzalam to miescimy sie dokladnie w "harmonogramie" podanym na poczatku watku. Jesli przy porodzie moj maluch bedzie mial 3 500 to mnie to w zupelnosci wystarczy :)
 
No właśnie ja się boję tego "przy porodzie", bo moje "malenstwo" już 6.02 (w 31tyg) miało 2kg!!!!
 
reklama
jej moja mala w 26w4d wazyla juz 1150 g :) wiec teraz pewnie tez kolo 1800 g i az sie boje :(:(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry