reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maluchów w kolejnych tygodniach ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Moja tydzień temu (czyli w 33 tydz. i 5 dzień) ważyła prawie 2 kg, ale podobno może być nawet do 300 g różnicy w obie strony
 
Mój maluch ważył w 32tc prawie 1700g. Wszyscy wokół twierdzą, że coś mało. Ale lekarz mnie zapewnił, że to jest dobra waga. Z resztą badania USG nie są do końca wiarygodne. Mojej kuzynce wyliczyli 3,5 kilo przed porodem a urodziła 5-cio kilowego chłopa ;)
 
Uch no to sie malutko pomylili... jedyne 1/3 wagi bobasa się im gdzieś zapodziała!
 
moj skarb w 29 tyg wazy 1kg400
lekarz powiedzil ze wyglada na to ze bede miala sporego bobasa
 
OOOoooo nie żle, nasz ważył w 30 tyg 1600 a od tej pory czuję powiększające się Jego rozmiary, więc ja juz się nastawiłam na "klopsa":) Będzie co nosić!
 
Mój "malutki" kocurek waży dokładnie 6 kg - więc nie jest mi straszne dziecko jak się urodzi z wagą 3,5 - 4 kg wiem co mnie czeka, a poza tym mój Leonek wcale nie wydaje mi się ciężki jak go biorę na ręce... tylko waga tak jakoś pokazuje ;)
 
Moja malutka na wczorajszym badaniu ważyła 2,5 kg - chciałabym, żeby ważyła 3 kg przy porodzie więc powinnam te 2 tyg wytrzymać
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry