reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maluchów w kolejnych tygodniach ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Anek@ to dlatego że wage dzidzi wylicza się z kilku wymiarów i jeśli lekarz zaznaczy np główke dzidzi trochę sa wąsko to później wymiar jest przekłamany...
 
reklama
Kosmi dokladnie, generalnie wage wylicza sie na podstawie poszczegolnych wymiarow, jednak czasami niestety umiejetnosci lekarza ..... wiem strasznie sie czepiam lekarzy ale na oddziale byl taki jeden...brrrrrr nie wiem co on tam robil co drugiej pacjentce mowil ze prawdopodobnie ma dziecko z wodoglowiem bo kretyn nie umie obslugiwac USG i wlasnie on zawsze popelnia bledy dotyczace wagi dziecka..nie wiem dlaczego on jeszcze pracuje w tym szpitalu facet jest beznadziejny.
 
U mnie lekarz we wtorek powiedział, że maluch waży 2300 i że do porodu powinien urosnąć jakieś 800 gram. Zobaczymy. Z jednej strony się cieszę, że to nie gigant, bo przynajmniej łatwiej wyjdzie ;) Ale z drugiej strony... Eh... Za dwa tygodnie kolejne "ważenie" szkraba :)
Ale i tak dowiemy sie ile rzeczywiście ważą nasze pociechy jak wyjdą z naszych brzuszków. Teraz to wszystko jedno wielkie gdybanie.
 
No a nasz synek ma ok 3360!!!! W 35 tygodniu!!!! Na szczęście lekarz mnie pocieszył, że mam świetną macicę do urodzenia dużego dzidziusia, ale jak będzie za duży to nie będziemy ryzykować i cc. Za dwa tygodnie zobaczymy jak to wygląda.
 
Magdalena25 - chlop, jak sie patrzy!!! :) Dobrze, ze wszystko OK i Twoja budowa sprzyja duzej dzidzi, a gdyby jednak trzeba bylo cc to tez sie nie martw! Wazne, ze synek zdrowy i duzy!
Moj wazyl w 34 t.c. tylko 2kg, co szczegolnie martwi moja mame, ktora teraz postawila sobie za cel utuczenie go jeszcze w brzuszku. Kazda moja wizyta u mamy konczy sie tym, ze wychodze obzarta jak slon a zadnego sprzeciwu mama slyszec nie chce ;)
 
Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń. Wszystko zależy od tego ile Maluch zechce jeszcze u mnie pomieszkać. Im dłuzej tym będzie większy. No ale przez najbliższe 2 tygodnie nie wolno mu się jeszcze pchać na świat!!
 
HEJ!moja dzidzia w 33 tygodniu wazyla 2200.lekarz mowil ze moze urodzic sie spora ale tez i wysoka, bo oboje z mezem jestesmy wysocy. ale nie jest to az tak wazne ile bedzie wazyc, byle malutka byla zdrowa bo niestety moja ciaza zagrozona, ale to juz 35 tydzien wiec juz nie tak bardzo o moja kruszyne nie boje.
 
martap22 jak już dobrnęłaś do 35 tygodnia to wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Moje szczescie mozna powiedziec ze wazy o tydzien wiecej :) W 30 tyg. wazyl 1600 wiec teoretycznie w 36 powinien wazyc 3000...no jestem ciekawa 100% pewnosci bede miec jak go zwaza po urodzeniu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry