reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

kerna

http://www.lauraziobro.pl
Dołączył(a)
27 Styczeń 2009
Postów
5 330
Miasto
Bieszczady
Chodzi mi o zmieniającą się wagę naszą podczas ciąży,a tym które wolą zachować kilogramy w tajemnicy zapisujmy tu jak rosną w brzuszku nasze fasolinki a później tłuściutkie bobasy:tak: Zaczynamy od 1g:-):-):-):-). Można zawsze dać mamom rady jak kontrolować wagę w ciąży:tak:
 
reklama
To ja sę przyznam, w 1 ciązy niedoczynnośc tarczycy sprawiła, że ważyłam 90 kg.:szok::szok::szok::szok::szok:(przed ciążą 65 kg.), udało się zjechać do 67kg., czyli 2 kg. z pierwszej ciąży zostały, aktualnie tarczyca w normie;-);-);-):-):-) i mam zamiar ją regularnie kontrolować, podobnie swój apetyt;-)zobaczymy, co z tego wyjdzie;-)
 
przed pierwszą ciązą wazylam 58,przytylam17 kg,zostalo mi 2 czyli wazylam 60,ale ostatnio przytylam na 64 wyjsciowa z tej ciązy 64--narazie waga stoi w miejscu
 
To ja też. Zawsze waga 54kg. Przed ciążą przytyłam do 64 po porodzie przytyłam gratis kilka kilo i dobiłam 71:wściekła/y: wielkie odchudzanie i startuje z wagą 60kg. Póki co stoi w miejscu:tak:
 
ja przed ciąża ważyłam 52 kg i przytyłam 27 czyli sporo wazyłam:szok:,
teraz startuje od 62 i mam nadzieje ze tyle nie przytyje bo az strach sie bać.
 
Waga przed ciaza to jakies 54-56kg, roznie bywalo. 12 stycznia jak lekarz mnie wazyl wyszlo troche ponad 57kg (57,250kg o ile sie nie myle), 21 stycznia wyszlo juz 58,800 :D
 
ja w pierwszej ciąży startowa waga 51 kg, końcowa 72.Synek wazył 3550g. Teraz startuję z 54 i na razie chyba bez zmian.
 
U mnie start przed 1 ciążą 58 na 174.
Chyba 12 przybrałam schudłam do 64 potem ciut przybrałam do 68 z Tymim chyba tylko +9 (nie jestem pewna) schudłam do jakiś 65 max potem przybrałam:-p Teraz koło 69 będzie.
Z wiekiem coraz mnie więcej:tak::baffled: I zimą zawsze mnie więcej. W lecie rower (z dodatkowym obciążenem), rolki (z wózkiem:-D)i jest git.
No ale teraz z pewnością będe rosnąć ale na więcej niż +12 sobie nie pozwolę.
 
reklama
u mnie waga przed 1 ciążą 55 skończyło się na 70kg, ale po tak zjechałam, że kościotrup:szok: przed 2 ciąża( jak wróciłam do siebie po 1) 58 kg i nie wiem na ile się skończyło..hihi...ale brzuszek miałam długo...hihi....
teraz wyjściowa 57 kg i jak narazie tak stoi
Dziewczyny pozwalacie sobie na wszystkie powtarzam wszystkie zachcianki kulinarne??
 
Do góry