reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

no wiec:-D
ELANCYL GLOBAL SILHOUETTE-jest to kuracja 14 dniowa,producent zaleca kuracje 28 dniowa czyli 2 opakowania:tak:ja pierwsze opakowanie skończyłam i naprawde widze efekty idzisiaj zaczynam 2 opakowanie.
POZDRAWIAM
 
reklama
Karolina jak mi się tyłek wciągnie (czyt. nie będzie wisiał :-D ) będę ci wdzięczna do końca zycia chyba ze mój B. z tego powodu że wygladam atrakcyjnie znów będzie mnie molestował i coś z tego bedzie :-p
 
Dziewczyny, piszecie ile ważą Wasze dzieci, a ja mam prośbę napiszcie ile mają wzrostu przy swojej wadze, bo ja może jestem nienormalna, ale boję się czy Laura nie jest za gruba, ma 65 cm i waży coś koło 8kg. Może to normalne, ale dzisiaj jak w kurtce nie mieściła mi się do fotelika samochodowego i tak się przyjrzałam tym jej grubym polikom, to się zastanawiam czy jej waga jest w normie, aż już skośnych oczów dostaje jak siedzi. Nie chciałabym jej utuczyć.
 
Maks 2 tyg temu 8 kg i 68 cm więc podobnie, idzie równo wg 75 centyla, sprawdz na siatkach w książeczce zdrowia, jeśli waha się o centyl pomiedzy waga a wzrostem to jest ok :)
 
reklama
Hmmm no to chyba trochę jest utuczona, wzrost na 10 centylu, a waga między 50 a 75. Dobrze to rozumiem? Obym się myliła:baffled:.
 
Do góry