reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

O kurde to zescie mnie na poczatku wystraszyly tymi wagami 12,13,14 kg :) moj to wazy 11,2 kg i ma 87 cm. Ja sie balam ,ze moze on cos nie tak z waga bo jego rowiesnica wazy 10,5 kg i jest jego wzrostu ale sie uspokoilam. Je ladnie i duzo biega no czasem zje mniej to moze dlatego taka waga :)
 
reklama
odświeżę wątek mały waży 12,600 mierzy 88 cm mamusia 60kg stoi waga w miejscu już jakieś 5 mies. tak z 4-5 kg jak by spadło było by super:)
 
my ubranka na 92,96 ostatnio nawet koszulka z endo w rozmiarze 104 byla dobra (szok) i waga 12kg a ja z waga na bakier ostatnio i przytylam do 55kg
 
reklama
my mamy tak 13,5 kg, ubranka na 92 na razie dobre ale mój Maksio ma bardzo krótkie nóżki także spodnie są za długie a bluzki dobre:-D
 
Do góry