reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych dzidziolków w brzuszku :-D

Natalka21

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Luty 2006
Postów
88
Oglądając tak wasze wszystkie brzuszki jestem ciekawa ile wasze dzidziolki waża teraz w brzuszku.Ja niestety nie moge wkleić zdjecia mojego brzusia ale przy ostatnim USG moj bąbelek ważył 1955 gram.Dokładna data USG to 24.07.2006 a był to 32 tc,ciekawe czy do porodu moj dzidziuś jeszcze wiele przybierze na wadze? ::) :laugh:


Pozdrawiam ;D
 
reklama
Ja na usg bylam ostatnio 20 lipca i bylo to juz ostatnie usg przed porodem(robione w 34tygodniu) ale niestety nie znam wagi naszego Malenstwa, poniewaz nie chodze prywatnie tylko do publicznych lekarzy, a tam gdzie chodze maja stary sprzet i pan doktor nie mogl mi powiedziec ile wazy moj dzidzius :( Dowiem sie tego dopiero po porodzie ;D
 
Ja na ostatnim USG byłam 11 sierpnia (35 tydzień) mała ważyła tylko 2205g mam nadzieję że do porodu jeszcze przybierze na wadze bo to jednak malutko ::)
 
Ja wlasciwie jestem ciekawa ile moje malenstwo jeszcze przybierze.Mam nadzieje ze to bedzie w sam raz ;) ani za mało ani za dużo  ;) ;)
 
nasza dzidzia 4 lipca ważyła 1927 g - 26 tydzień

we wtorek idę na ostatnie usg, jestem ciekawa ile ciałka przybrała
 
mój w 37 tc ważył równe 3 kilo - dlatego chcę jak najszybciej urodzić, coby niemieć problemów z wypchaniem Olbrzyma na świat :)
 
a tak naprawdę ta waga jest obliczana na podstawie wymiarów ciałka , wiec jest jedynie przyblizeniem, a jeśli lekarz niedokładnie ściągnie pomiary to o pomyłkę nietrudno. Podobno często się zdarza, że dzidziuś co miał ważyć 4 kg , waży 3 i odwrotnie.
 
reklama
Moje "facety" na ostatnim Usg ważyły ..jeden 2200 a drugi 2400...(coś takiego w każdym razie) to był 10.08. kolejne ważenie w środę 23.08 ;) to był 33/34 tydzień
 
Do góry