reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

waga Naszych dzieci

reklama

Confi

Mamusia Damianka :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
heheh to ładna waga :)
mój krasnalek w 31 tygodniu wazył 1514 gr :)

blondynkapoznan

powrot po miesiacach
Rozwiązania
0
a często lekarze waza Wasze dzieci?;-)
moj wazyl 2 raz 1 raz na Usg 3d w 21tc wtedy wazyl ok 500gr.

barmanka79

Deus Dona Me Vi
Miasto
Dublin
Rozwiązania
0
Mój syneczek w 31 tc waży 1700 kg :-) :-)
(wg OM - suwaczek coś mi inaczej pokazuje )

Confi

Mamusia Damianka :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
USG mam robione co miesiąć - ale nie da sie określic wagi dziecka
hmmm ,że tak zapytam ..dlaczego sie nie da? nawet szacunkowo? Moja gin miała problem ze zmierzeniem główki mojego synka bo jest nisko położony ale jakoś jej się to w końcu udało.

blondynkapoznan u mnie ważą co USG ale ostatnie miałam teraz w 31 tyg a poprzednie w 22 i w obu wiedziałam ile waży i mierzy mój syn.

reklama

iwona100na

Majowa Mamusia
Miasto
Warszawa Białołęka
Rozwiązania
0
A ja przed chwilą zadzwoniłam do gin. prywatnego aby umówić sie na USG z nadzieją, że może on zdradzi mi ile waży mój Michaś
Okazało sie że ma dziś jedno wolne miejsce (jakaś kobieta odwołała wizyte) i idę dziś ok godz. 18 :-)

Córcia juz się nie może doczekać :-)

Do góry