reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
pisałam już na wątku "Mam majowych", ale i tu zaktualizuje nasze parametry:

Jagódka - 4 miesiące i 7 dni
waga - 9280 g
wzrost - 75 cm

Czyżby moje dziecko było największe w Majówkach?? Bo troszkę mi głupio, ze Dziewucha karmiona cycem ma takie wymiary:szok::zawstydzona/y::-D
 
Aga k m-No faktycznie"kawał baby" z Jagódki ale pogratulować,że na piersi tak wspaniale rosnie. Dzis w poradni poproszę o zważenie Filipa ostatnio w miesiąc przybrał 450g zobaczymy jak będzie teraz.
 
Byliśmy u lekarza ale go nie zważyła dokładnie bo nie było czasu.Mój kochany mąż pomylił godziny:eek: przyszłam do przychodni na 12.40 a umówiona byłam na 11.40 na szczęście miła pani rejestratorka mnie wkręciła i wizytę odbyliśmy.
Filip jutro skończy 5 miesięcy waga ok 8500g.
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam, że Wasze maleństwa są duże..przynajmniej w porównianiu do mojej kruszynki...
dzisiaj się ważyłyśmy i tak:
5 miesięcy (skończone) 6.200 kg i 65 cm długości...przez dwa miesiące myszka urosła tylko 3 cm:-p
 
Do góry