reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
POCHWALCIE SIE ILE JUŻ WAŻĄ WASZE MALUCHY NO TO JA ZACZYNAM JESTEM W 26 TYGODNIU CIĄŻY A MALUSZEK WAŻY 900 GRAM POZDROWIONKA

reklama

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
moj w 30stym tygodniu, przy ostatnim "wazeniu" mial okolo 1400g :D
biorac pod uwage jego tempo wzrostu pewnie juz nieco przytyl bo to bylo ponad tydzien temu hehe

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Eliaszek wczoraj u pana doktora ważył 1200g - 28 tydzień , duzy co ? :D

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Marcinek w 28 tygodniu ważył 1 kg...298 ale kolosik hihihi

aska outada

Rozwiązania
0
Chlopcy to chyba więksi sie rodza od dziewczynek, a moze mi sie wydaje ???

mamusia

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
NIEKONIECZNIE CHŁOPCY SĄ WIĘKSI MOJA CÓRECZKA BYŁA NAJWIĘKSZA NA ODZIALE BO MIAŁA 4KG 150 GRAM NIEWIEM OD CZEGO TO ZALEŻY OD GENÓW CHYBA CZY DUŻA MAMA I DUŻY TATA AŻ SIE BOJE ILE BĘDZIE WAŻYĆ MOJE DRUGIE ALE NARAZIE STATYSTYCZNIE JEST MALUTKIE TYLKO TE KILOGRAMY MOGĄ PRZYJŚĆ W OSTATNICH MIESIĄCACH AŁĆ POZDRAWIAM ;)

cicha

Mama VI.06 & III.08
Miasto
Zurych
Rozwiązania
0
Ja sie nie pochwale bo tu nikt takich informacji nie udziela :mad: A swoja droga czy wage mozna poznac jedynie przez usg, bo jesli tak to do konca sie juz nie dowiem bo chyba nie mam tu juz planowanego. Chyba, ze w koncowce zrobia krotkie profilaktyczne co wydaje mi sie w miare logiczne. Na razie musze poprzestac na nadzieji, ze moj maly tez ladnie rosnie :)

aska outada

Rozwiązania
0
wzrost dzidziusa napewno zalezy od wzrostu taty a ogólne wymiary to kombinacja genetyczna :D Oby te nasze dzieci nie były wielkie :o

Cicha jesli dobrze myślę to po 32 tygodniu USG to sprawa obowiązkowa ??? Takie ostatnie przymiarki przed porodem, musza ci zrobic !

cicha

Mama VI.06 & III.08
Miasto
Zurych
Rozwiązania
0
Ha jesli wzrost zalezy od wzrostu taty to zapowiada sie duzy dzieciaczek (zwlaszcz, ze moj wazyl ponad 4 kg a jego ojciec 5 przy urodzeniu :o)
Mam rzeczywiscie nadzieje, ze mi to usg zrobia chociazby dlatego by uniknac "wagowo-wielkosciowych" niespodzianek :)

reklama

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
nie wiem jak to jest z ta wielkoscia, bo moja mama ma 163cm, moj tata 176cm, oboje szczupli
maja 4 dzieci..........kazde oprocz brata, ktory urodzil sie 3tyg przed terminem(ale daleko do tych 4kg mu nie bylo i jakby poczekal to bylby pewnie najwiekszy hehe), wazylo ok.4kg!!!!!
lacznie ze mna ;D , ktora ma teraz 158cm hehehe

moj maz ma ponad 180 i nasz synus ma podobono dlugie nogi czyli racja, ze po tatusiu conieco sie dziedziczy :laugh:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry