reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez mamusia, 22 Marzec 2006.

1. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    POCHWALCIE SIE ILE JUŻ WAŻĄ WASZE MALUCHY NO TO JA ZACZYNAM JESTEM W 26 TYGODNIU CIĄŻY A MALUSZEK WAŻY 900 GRAM POZDROWIONKA

2. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moj w 30stym tygodniu, przy ostatnim "wazeniu" mial okolo 1400g :D
    biorac pod uwage jego tempo wzrostu pewnie juz nieco przytyl bo to bylo ponad tydzien temu hehe

3. reklama
  4. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Eliaszek wczoraj u pana doktora ważył 1200g - 28 tydzień , duzy co ? :D

5. Ola.K

Ola.K Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Marcinek w 28 tygodniu ważył 1 kg...298 ale kolosik hihihi

6. aska outada

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chlopcy to chyba więksi sie rodza od dziewczynek, a moze mi sie wydaje ???

7. mamusia

mamusia Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    NIEKONIECZNIE CHŁOPCY SĄ WIĘKSI MOJA CÓRECZKA BYŁA NAJWIĘKSZA NA ODZIALE BO MIAŁA 4KG 150 GRAM NIEWIEM OD CZEGO TO ZALEŻY OD GENÓW CHYBA CZY DUŻA MAMA I DUŻY TATA AŻ SIE BOJE ILE BĘDZIE WAŻYĆ MOJE DRUGIE ALE NARAZIE STATYSTYCZNIE JEST MALUTKIE TYLKO TE KILOGRAMY MOGĄ PRZYJŚĆ W OSTATNICH MIESIĄCACH AŁĆ POZDRAWIAM ;)

8. cicha

cicha Mama VI.06 & III.08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja sie nie pochwale bo tu nikt takich informacji nie udziela :mad: A swoja droga czy wage mozna poznac jedynie przez usg, bo jesli tak to do konca sie juz nie dowiem bo chyba nie mam tu juz planowanego. Chyba, ze w koncowce zrobia krotkie profilaktyczne co wydaje mi sie w miare logiczne. Na razie musze poprzestac na nadzieji, ze moj maly tez ladnie rosnie :)

9. aska outada

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wzrost dzidziusa napewno zalezy od wzrostu taty a ogólne wymiary to kombinacja genetyczna :D Oby te nasze dzieci nie były wielkie :o

Cicha jesli dobrze myślę to po 32 tygodniu USG to sprawa obowiązkowa ??? Takie ostatnie przymiarki przed porodem, musza ci zrobic !

10. reklama
  11. cicha

cicha Mama VI.06 & III.08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ha jesli wzrost zalezy od wzrostu taty to zapowiada sie duzy dzieciaczek (zwlaszcz, ze moj wazyl ponad 4 kg a jego ojciec 5 przy urodzeniu :o)
    Mam rzeczywiscie nadzieje, ze mi to usg zrobia chociazby dlatego by uniknac "wagowo-wielkosciowych" niespodzianek :)

12. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie wiem jak to jest z ta wielkoscia, bo moja mama ma 163cm, moj tata 176cm, oboje szczupli
    maja 4 dzieci..........kazde oprocz brata, ktory urodzil sie 3tyg przed terminem(ale daleko do tych 4kg mu nie bylo i jakby poczekal to bylby pewnie najwiekszy hehe), wazylo ok.4kg!!!!!
    lacznie ze mna ;D , ktora ma teraz 158cm hehehe

moj maz ma ponad 180 i nasz synus ma podobono dlugie nogi czyli racja, ze po tatusiu conieco sie dziedziczy :laugh:

Poleć forum