reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

u nas tez szczepienie po skonczeniu roczku, nam pediatra powiedziała, że będzie w 13 miesiącu- ze jak wyznaczą termin to wspólny dla wszystkich, maja nam zadzwonić kiedy dokładnie.
 
reklama
A my właśnie wczoraj byliśmy na kontroli i Mati rozniósł gabinet lekarski:-D Nasza pediatra powiedziała że on wygląda na starszego niż jest urósł 3,5 cm i waży 9500. Szczepienie mamy w lipcu i nam ustalili już dawno termin ale mam odczekac tak żeby był równe 3 miesiące po ospie a więc w połowie lipca to wypadnie
 
ja myślałm że Maryś wazy ze 10,500 a ona zaledwie 10 kg przekroczyła... ale to wolno idzie teraz:eek: A wzrostu to nawet nie wiem ale pod 80 dociaga - tak ze 77 lub 78 ma:confused:
 
Basia, nam kazała lekarka przyjść pod koniec lipca. Ale też nie mam pojęcia na co będziemy szczepić. A nie przypadkiem gruźlica jak nie ma blizny?
 
Sprawdziłam nasze szczepienia: żółtaczkę mamy już zaliczoną w całości - poszczególne dawki mieliśmy w czerwcu, lipcu i listopadzie ubiegłego roku... Dwa dni po skończeniu roczku mamy termin szczepienia na odrę i świnkę oraz sprawdzenie blizny gruźlicy.
Dzieciaczki urodzone w tym roku mają obowiązkowe bezpłatne szczepienie na Hib...fajnie. Może za jakiś czas dołączą pneumokoki:confused:
 
No to Was zaskoczę. Ola waży około 12 kg i nosi ubranka na 86/92. Jeśli chodzi o szczepienia to w lipcu mamy szcepienia na różyczkę i odrę. Hi, hi różyczkę już przeszła.:-)
 
Wow ale Olcia wysoka...Nasza ostatnio mierzylismy i wyszlo 74 cm...A jak stawiam na wage to 10 kg...:-)
Za to moja waga to jakos znowu w gore...ah te piwoooo:wściekła/y:
 
reklama
Do góry