reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

reklama
Witam.Moj Konrad urodzil sie 2 listopada i wazyl 3850 i 57 cm.
Na dzien dzisiejszy(czyli 15 m-cy) ma tylko 10 kg i 75 cm
Drobinka co???:-)
 
To po tatusiu :-), ale też sie zdziwiłam jak go ostatnio mierzyli w przychodni. Chyba powoli zacznę kupować ubranka na 104cm. :-)
 
Witam.Te wasze dzieciaczki to naprawde duze.Moze któraś wie czy 75 cm to nie za malo na 15 miesieczniaka??
Lekarka mowi ze konrad jest w normie, ale wiekszości dzieci jest duzo wieksza.Troche mnie to niepokoi, gdyz urodzil sie dosc długi-57 cm.
 
Julka waży 10,5 kg w ciągu miesiąca nie przytyła ani grama a nawet spadła 100 g aż mi się wierzyc nie chce bo wydawało mi się że zrobiła się cięższa... i widać że urosła .. ma 80 cm..
 
Moje dziecko znowu urosło, mierzy 83 cm i waży ok 11.5kg. Znowu musiałam zakupić skarpetek bo dosłownie z dnia na dzień nóżka mu urosła i połowa skarpet za mała ;-)
 
reklama
Do góry