reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

reklama
A Małgosia chciała być siatkarką... ;-)
A tak na serio, to wszystko byłoby w porządku, ale lekarze straszą i ciągle dorabiają jakieś badania. Męczą Małgosię, a mnie niepokoją.
 
Ciapaczku nie napiszę Ci że masz się nie denerwować, bo pewnie i tak będziesz. Mam przed sobą swoją książeczkę zdrowia:
12 miesięcy 8200 g 71 cm
16 miesięcy 8600g 77 cm
Duża więc nie byłam. Dziś mam co prawda tylko 155 cm wzrostu, ale to po rodzicach. Więc głowa poki co do góry
 
Ja mam ten sam problem co Ty Ciapaczek. Mój Kubuś jak skończył 12mies. ważył 8340.Też ma robione co chwilę badania.Jest strasznym niejadkiem.:-(
 
Adaś ważył przy ostatnim szczepieniu a więc 30 listopada 10,5kg. Dobrze, ze nie muszę go zbyt często nosić bo samodzielnie wszędzie (dosłownie) włazi, inaczej chyba mój kręgosłup odmówiłby posłuszeństwa.
 
A ja i owszem Kasię nadal noszę, chodz chodzi sama, ale przybiega, przytula się, daje buzi i chce na ręce, a kończąc 13 miesięcy ważyła... 11,2kg!
 
Julka dzisiaj ważyła 10,600 czyli przybrała 1 kg przez 2 miesiące ..ponoć bardzo ładnie...

Julka tyje a ja niedługo zniknę - jej główne danie to nadal.. cycuś..
 
reklama
Macio rośnie jak na drożdżach waży już prawie 12 kg wszystko fajnie cieszę się że tak rośnie choć urodził się 1,5 m-ca za wcześnie ale niedługo mi ręce odpadną. Codzienne dźwiganie mojego grubaska na 4 piętro to nielada wyczyn a tu jeszcze zakupy;-)
 
Do góry