reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
Maga trzymajcie się mocno.

KingaP iga poszła na kompromis i na widok Twego zdjęcia mówi "babcia .....Kinga":-):-)

Młoda moja ma 88cm i 13 kilo...tak mi się wydawało że mam zakwasy od noszenia tego klocka:-)
 
a my znowu ominęliśmy bilans:-(
powód: Mato ma zapalenie krtani :-:)-:)-((już jest dobrze). Jestem na zwolnieniu, więc mogę zajmować sie cały czas moim skarbem
 
Jesteśmy po bilansie (w końcu!!!).
Uwaga: moje dziecko waży 17 kg i ma 95 cm. Jedno i drugie 97 centyl:szok:

Z tym wzrostem to aż nie wierzyłam i sma w domu postawiłam go pod ścianą i odrysowałam kreskę. Mi wyszło 93,5. Pielęgniarka w przychodni miała niezły kłopot bo Mato tak płakał i schylał sie non stop, że się nieźle napociła:-D
 
reklama
Do góry