reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
OSINKA Mnie też denerwuje ta numeracja. Odpada zupełnie kupno bucików bez mierzenia. Wczoraj kupiłam Ł. buciki rozm. 23. Poprosiłam go, żeby się przeszedł w nowym buciku, to biegał między regałami :rofl2: Ale udało się w końcu dobrać odpowiedni.
 
reklama
jadziś kupiłam małemu sandałki - nr 24 - są ciutkę za duże,ale mały jak je założył to nie chciał zdjąć :-) Zaryzykowałam firmę,której nie znam,bo w bartku nie było nic specjalnego - butki mają sztywny zapiętek, sa wyprofilowane i super lekkie ;-) - mam nadzieję,że warte swojej ceny :tak:
 
Do góry