reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
Filip waży 15-16 kg, mierzy pod 100 cm, ale dokladnie to nawet nie wiem, muszę go jutro zmierzyć, ale kupuję mu ubranka od 92-104/110, buty ostatni jesienny zakup to 26...
 
kupiłam w niedziele Emi buciki na jesień ale sie zdziwiłam bo babeczka swierdzila po pomiarze stopy ze ma maly zapas w rozmiarze 24 i radzi mi wziasc 25 ale wzielam 24 bo tam byla zapas jakiegos centymetra niecalego to chyba nie jest az tak malo i bedzie jej wygodniej niz w zapasie 2cm bo to juz chyba za duze by były:confused:
 
KASIULA Ja kupuję buciki zawsze sprawdzam po założeniu, czy z tyłu wejdzie mi palec wskazujący, tyle zapasu wystarcza. Przy większym zapasie dziecko by się wywracało o kajaki a nie wygodne buciki ;-)
 
no wlasnie tez mi sie tak wydawalo ze maly zapasik nie zaszkodzi ale bez przesady a ta sprzedawczyni jakis tak jakby chciala mi buty na 3 lata dopasowac hehe ekonomiczniej;-)
 
Moje dziecie wazy ok 15kg i miezy ok 100cmm - wiec spora babka jest.
Chcialam dzis kupiec dla niej buty, bylismy w Deichmannie, bo tam sa fajne buciki z membrana, no ale nie bylo rozmiaru 26, a 25 jest w sam raz (tzn wsune z tylu palec + cienka skarpeta). Postanowilam sie wstrzymac i poczekac na 26, ale kurcze, az mi bylo szkoda bo takie piekne te buciki byly!
 
Witam dogie panie spóźniona jestem niesamowicie dopiero teraz pozwolicie ze do Was dołącze. Mój "mały duzy " Oliwierek waży zaledwie 11 kg ale co zrobic ważne że jest okazem zdrowia. Ubranka kupuje mu na 104 lub 110 cm niestety ile ma w tak naprawde tego nie wiem bo ten mój mały wulkan enerii nie ma zamiaru stanać grzecznie przy ścianie. Wasze myszki jakie rozmiary noszą?











 
Witam Was, po dwóch latach. Oj działo się działo, ale to na inny wątek. Może niektórzy mnie pamiętają jestem mamą Jacka juz 8,5 roku i Jasia 2,5 roku. Jasiek waży już 15 kg i kupuję mu ubranka na 104 ( a raczej nosi po bracie). Na 98 są takie na tą chwilę. Kapcie Befado ma 24, botki 25. Taki dużawy ten nasz maluch.
 
reklama
Do góry