reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga niemowlaka

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Ile powinno pić co 3h lub dobowo 6 tygodniowe dziecko ? Córka pije co 3h po 70-90 ml doktor twierdzi że za mało przybiera na wadze urodzona z wagą 3750 waga wypisowa 3440g teraz waży 3980g?
Ile piją wasze maluszki ?
 
reklama
Ile powinno pić co 3h lub dobowo 6 tygodniowe dziecko ? Córka pije co 3h po 70-90 ml doktor twierdzi że za mało przybiera na wadze urodzona z wagą 3750 waga wypisowa 3440g teraz waży 3980g?
Ile piją wasze maluszki ?
Każde dziecko pije mniej lub więcej moje dzieci piły do 100ml maksymalnie jak były takie małe a na początku to i po 30ml wypijaly...to może idź do innego pediatry dziecko przybrało coś więc nie ma tak źle 🙂
 
Ile powinno pić co 3h lub dobowo 6 tygodniowe dziecko ? Córka pije co 3h po 70-90 ml doktor twierdzi że za mało przybiera na wadze urodzona z wagą 3750 waga wypisowa 3440g teraz waży 3980g?
Ile piją wasze maluszki ?
sprawdziłam u swojego bo spisuję od początku ile je o której godz i ile wychodzi na dobę.
Mój w 6tygodniu pił na dobę 750-850ml .
Pił średnio co 2h w dzień i co 3h w nocy po 70-100ml.
 
Do góry