reklama

waga niemowlaka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez eMa87, 21 Sierpień 2016.

1. eMa87

eMa87 Początkująca w BB

Witajcie! Jestem tu nowa mam termin na 9.09 moja położna oceniła ze mój synek będzie ważyć 3 kg. Trochę się martwię ze to malo jak na chłopca :/ mój mąż ważył 3,4 ja 3,5. Dodam jedynie ze ja jestem wysoka za dużo nie przytyłam w ciąży bo jakieś 10 kg. (Pilnowałam sie haha :)) ile ważyły wasze maluchy? :)

2. izik_89

izik_89 Fanka BB :)

Ja co prawda jestem mamą dwóch dziewczynek, i ich waga urodzeniowa to 3000g i 2820 g.

3. reklama
  4. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

3 kg to normalna waga. Ja jestem mama dużych dzieci dziewczynki 3900 i chlopca wczesniaka 35 tydz 3090

5. Kunoichi

Kunoichi Aktywna w BB

Moja córeczka całą ciążę ważyła ciut za mało według mojego lekarza prowadzącego, za to w ostatnim miesiącu nagle zaczęła bardzo przybierać :) Niestety skutkiem tego jest cały brzuch w rozstępach :D Jej waga urodzeniowa to 3,250kg :) Na pewno i twój maluszek jeszcze przybierze o ile nie planuje wcześniejszej wyprowadzki a nawet jeśli to i tak na pewno nie masz czym się martwić bo taka waga jest w normie :)

6. adam79

adam79 Początkująca w BB

7. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Pierwsza dzidzia 3525 kg 58cm
    Kuzynka wie dziewczynki jedna 4000 druga 5600 :p
    A koleżanka 2600.
    Nie ma reguły, może będzie drobniutki, nie martw się, jeszcze będziesz miała co nosić :p

8. adam79

adam79 Początkująca w BB

Cześć Ema87,

Nie przejmuj się z ta waga niemowlaków to nie prawda ze czym większa to to lepiej . Ja jak się urodziłem to ważyłem 2650 w terminie i wyrusz ze mnie nie mały facet 180cm 85 kg , Moja pierwsza córcia 2900 a druga 2600 . Wszyscy z masa przy minimum skali albo ponizę a wzrost prawie w górnej granicy Michalinka ma prawie 4 mc a wazy prawie 5 kilo i ma 70cm a niektóre niemowlaki po 9 kg smoki na mleku modyfikowanym nawet nie wyglądają jak ludzie tylko napompowane pasza indyki . Karm piersią i nie daj tuczyć malucha na sile by dorównać skali w usa . Sama wiesz jak wyglada tamto społeczeństwo

• Nie lubię tego Nie lubię tego x 1
    • Lista
  9. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

Mój synek ważył 3360 g i 54 cm. Nie wydaje mi się żeby u Ciebie waga synka była kiepska. Dzieci rodzą się różne. Ważne jest przybieranie na wadze jak już maluch jest na świecie.

10. reklama
  11. Priinceseczka

Priinceseczka Fanka BB :)

Waga jest dobra, nie przejmuj sie:-) ja jestem w 30 tygodniu ciazy i moj brzuszkowy synek wazy juz 2kg gdzie jedna Pani doktor mowi juz o makrosomii plodu i straszy konsekwencjami urodzenia tak duzego dziecka. Dwoch lekarzy przewiduje ze synek urodzi sie z waga 4-4.5kg.

12. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

Mój synek 4120, 60 cm; córka 3150, 56 cm.

Poleć forum