reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Waga, obwód talii w ciąży

sami

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moze bedziemy wpisywac tutaj w jakim tepie zmienia sie nasza waga w ciazy, mozna tez podac wzrost. Czy duzo nam przybywa i jak szybko, skoro tak duzo jemy  ;D
Ja jak narazie to chyba przytylam troszke, bo w czerwcu warzylam 57,58 kilo, a terz 58 czasami 58,5 przy wzroscie 170cm. Zobaczymy jak ta moja waga bedzie wygladac za pare miesiecy  ;D

reklama

niczka

Rozwiązania
0
he he wlasnie sobie pomyslalam, ze ja nawet wagi w domu nie mam, ale i tak bede zagladac. Okraglych brzuszkow zycze.

anusia_ch

Mama Oli i Ali
Miasto
Piastów
Rozwiązania
0
Kurcze mi od początku przybyło już 1,5 kg, a jestem troszkę niższa od Sami, za to moja waga początkowa wyższa :-[
No cóż może powinnam bardziej uważać na to co jem. Chociaż z drugiej strony chyba nie jem dużo więcej niż przed ciążą.
W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg. Mam nadzieję, że teraz nie będzie więcej.

wiki.25

mama kochanych brojków
Miasto
Trójmiasto :)
Rozwiązania
0
ja waze 55\56 kg wiec tak poki co kg sie wacha a w poprzedniej ciazy przytylam prawie 20 kg buuuu a najgorsze ze tym razem apetycik tez mam ::) ::) ::)

animak76

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A mnie apetyciku ze swieca szukac :/ . Jesc mi sie w ogole nie chce, pic za to bardzo. No, ale jak to male coudo ma we mnie rosnac jak mama na wszystko kreci nosem ehhh...
A waze narazie 63/64 kg... i do dam ze piaty tydzien za nami... Ciekawe jak to bedzie ::)

rybka_24

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
ja startowałam z 52 choc w dniu ostatniej @ miałam 54 ::)

a teraz tj pod koniec 8 tygodnia mam 50-51 jak cos zjem :p

ale ja zygam :p :p :p

animak76

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja w tydzien zeszlam do 62 kg, takiej diety jak ciazato jeszcze nie mialam!!! i z czego to male ma rosnac??? ::)

sami

Rozwiązania
0
A juz przytylam z kilogram - no ale nie przejmuje sie tym - wkoncu jestem w ciazy ;D

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
dziewczyny z wlasnego doswiadczenia wiem, ze najwiecej tyje sie pod koniec ciazy w 8-9 miesiacu. waga leciala mi jak szalona :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 5
boska.ka Lutowe mamusie 2020 priv 19
Feline88 Ciąża, poród, połóg 13
zuzia.s Potrzebuję porady 5
P Listopadowe mamy 2019 17

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama