reklama

Waga, obwód talii w ciąży

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez sami, 17 Sierpień 2006.

1. sami

sami Fanka BB :)

Moze bedziemy wpisywac tutaj w jakim tepie zmienia sie nasza waga w ciazy, mozna tez podac wzrost. Czy duzo nam przybywa i jak szybko, skoro tak duzo jemy  ;D
    Ja jak narazie to chyba przytylam troszke, bo w czerwcu warzylam 57,58 kilo, a terz 58 czasami 58,5 przy wzroscie 170cm. Zobaczymy jak ta moja waga bedzie wygladac za pare miesiecy  ;D

2. niczka

niczka Fanka BB :)

he he wlasnie sobie pomyslalam, ze ja nawet wagi w domu nie mam, ale i tak bede zagladac. Okraglych brzuszkow zycze.

3. reklama
  4. anusia_ch

anusia_ch Mama Oli i Ali

Kurcze mi od początku przybyło już 1,5 kg, a jestem troszkę niższa od Sami, za to moja waga początkowa wyższa :-[
    No cóż może powinnam bardziej uważać na to co jem. Chociaż z drugiej strony chyba nie jem dużo więcej niż przed ciążą.
    W pierwszej ciąży przytyłam 16 kg. Mam nadzieję, że teraz nie będzie więcej.

5. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

ja waze 55\56 kg wiec tak poki co kg sie wacha a w poprzedniej ciazy przytylam prawie 20 kg buuuu a najgorsze ze tym razem apetycik tez mam ::) ::) ::)

6. animak76

animak76 Zaciekawiona BB

A mnie apetyciku ze swieca szukac :/ . Jesc mi sie w ogole nie chce, pic za to bardzo. No, ale jak to male coudo ma we mnie rosnac jak mama na wszystko kreci nosem ehhh...
    A waze narazie 63/64 kg... i do dam ze piaty tydzien za nami... Ciekawe jak to bedzie ::)

7. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

ja startowałam z 52 choc w dniu ostatniej @ miałam 54 ::)

a teraz tj pod koniec 8 tygodnia mam 50-51 jak cos zjem :p

ale ja zygam :p :p :p

8. animak76

animak76 Zaciekawiona BB

ja w tydzien zeszlam do 62 kg, takiej diety jak ciazato jeszcze nie mialam!!! i z czego to male ma rosnac??? ::)

9. sami

sami Fanka BB :)

A juz przytylam z kilogram - no ale nie przejmuje sie tym - wkoncu jestem w ciazy ;D

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

dziewczyny z wlasnego doswiadczenia wiem, ze najwiecej tyje sie pod koniec ciazy w 8-9 miesiacu. waga leciala mi jak szalona :)

12. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

mnie z kolei najwiecej przybylo w 6-7 miesiacu. chyba nie ma regul :)

Poleć forum