reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

A u mnie ostateczne pomiary - bo pewnie sie juz wiecej nic nie zmieni:
  • na + 12 kg czyli 84 kg
  • brzuch 118 cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Pysiu to malo ci sie przytylo przez 5 tygodni ;-):-)
Anetka ladnie :-) podaj ostatnie wyniki z poprzedniej ciazy jak mozesz bo ja nie pamietam :tak:
 
po dzisiajszej wizycie waga 81,5 kg :zawstydzona/y:, dobre to, ze nic nie przybylo od poczatku ciazy, ciekawe ile bedzie (z ewka przytylo mi sie 13 kg, rodzilam z waga 88)
co do obwiodu to nie wiem, a nie mam centymetra, wiec nie sprawdze, z ewka bylam walcem, wymiary 110-110-110
 
pysiu super ze tak malutko Ci sie przytylo przez te ostatnie tygodnie

Anetko gratuluje Ci ze tak malutko przytylas , super tylko pozazdroscic urodzisz Filipka i nic nie bedzie widać ze rodzilaś ::)

Stjepia tobie rowniez gratuluje ze tak malo z Ewcia przytylas z drugim tez tak malutko pewniie przytyjesz albo mniej , i fajowo ze waga Ci stoi
 
Dziewczyny super , że udało sie wam tak mało przytyć.
Ja póki co 20 tydzień i dwa kilo na plusie. No ale to dopiero poczatek tycia.
 
reklama
Po wczorajszej wizycie waga poszła o prawie 2kg do przodu :confused2::rofl2::-p i mam teraz już 81kg, a w talii 109cm :-D (a ostatnio jak mierzyłam, było 4cm mniej).
 
Do góry