reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

reklama
ja zaczelam ciaze z 60 kg jestem w 10-tym tyg i waze 57,5.mam nadzieje,ze duzo nie przytyje bo ciagle walcze z nadwaga.mam 1,65 m wzrostu a przed ciaza udalo mi sie schudnac 15 kg :D moja mama urodzila 6 dzieci z kazdym kolejnym byla szczuplejsza. :)
 
koral ja tez mam nadwage i boje sie ze sie przytyje jeszcze bardziej ja mam 176 cm i 69 kg a teraz juz mi sie przytylo do 70,5 jakos tak tragedia hehe jak ja bede wygladac w kwietniu jak słon ,,, dziewczyny co robić zeby nie przytyć za duzo w ciaży ?? kiedy najbardziej sie tyje kiedy powinno sie uwazać zeby nie polecialo za duzo pozdrawiam was goroco
 
_młoda_mamusia z tego co wiem po mojej ciąży to najlepiej sie ogranicza c w jedzeniu.A jak już dopada jakis mały głodek to można przekąsić coś z warzyw.A nie słodkim się zapychać.Ja tak nie robiłam i ważyła tyle ile ważyłam.Ja zaczynałam ciąże od 64,5kg a skończyłam na 85kg.Widać ile przybyło ale poszło mi dosłownie wszędzie.A dzidziuś ważył tylko 3kg.
 
moja waga nadal taka sama.poczatkowo przytylam nawet 0,5 kg ale 2 dni pozniej waga znowu sie cofnela.ale to mnie nie dziwi jem bardzo malutko i do tego wymiotuje.pozdrawiam
 
oj dziewczyny jak wam zaazdroszcze tych wag, ja juz za tydzien zaczynam 3 miesiac zero wymiotow i juz mi przybylo od samego poczatku ciaży 3,5 kg masakra buzka :*
 
witam cie mloda mamusiu!!!!!!!!!!
wkoncu do nas zajrzalas:-)!
ja nadal waze 57,5 waga stoi .jutro mam wizytyte u gina juz sie nie moge doczekac tak bardzo chce ujrzec malenstwo:tak: ide razem z mezem - on tez chce sobie poogladac!!!!!!!
pozdrawiam pa!!!!!!
 
Ja ma jakieś 3 kg na plusie - a co tam, chociaż raz w zyciu mogę mieć wagę powyżej 60 kg :-D po ciązy to co innego hihi, zresztą i tak narazie ten kto niewie, że spodziewam się maleństwa nic nie zauważył:-) żebym przytyła, chociaż ja powiem wam szczerze że bardzo bym chciała już mieć ten słodki ciążowy brzuszek i już nie mogę się doczekac jak mi wyskoczy;-) nie przejmuje się tak bardzo wagą, ważne by maleństwo było zdrowe i dobrze się rozwijało u mamusi w brzusiu.
No oczywiście 30 kg przytyć niechce i postaram się do tego nie dopuścić - wszystko z umiarem ;-)
 
reklama
Sami, rozumiem Cię. Ja też nie moglam się doczekać momentu, kiedy ludzie w autobusie np. zaczną zauważać, że jestem w ciąży. Ale to chyba temat na oddzielny wątek.

Ja przytylam w sumie 23 kg i zdaję sobie sprawę, że to dużo, jednak wcale nie czuję się przez to jakaś inna. Dzidzia jest zdrowa, mąż zadowolony a i ja nie panikuję już tak jak kiedyś kiedy waga pokazuje więcej niżbym chciała. Do wszystkiego można się przyzwyczaić.
 
Do góry