reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA PŁODU 24TC

Saxo21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
40
Witam,
Jestem w ciąży w 26tc aczkolwiek pytanie dotyczy 24 tygodnia. Będąc na USG dokładnie w 24+2 moja córka waży tylko 564g. Czy to aby nie za mało ? Zaczynam się martwić bo mam 3 koleżanki które równo ze mną są tygodniami a ich pociechy ważą 700/800g.
Czy któraś z Pań miała podobnie ?
 
reklama
Wszystko w porządku Twoje dziecko mieści się w normach :)
 

Załączniki

  • IMG_20200109_150058.png
    IMG_20200109_150058.png
    112 KB · Wyświetleń: 44 451
Moja córka w 24 tc ważyła 570g. Nic lekarz wtedy nie mówił, że to źle. Co prawda później już była stwierdzona hipotrofia ale to już pod koniec ciąży. Na razie na prawdę nie masz się czym martwić :)
 
Moja córka w 24 tc ważyła 570g. Nic lekarz wtedy nie mówił, że to źle. Co prawda później już była stwierdzona hipotrofia ale to już pod koniec ciąży. Na razie na prawdę nie masz się czym martwić :)
Witam. Czy coś wcześniej wskazywało na hipotrofię? Tyle się o tym naczytałam i strasznie się boję o swoje maleństwo
 

Podobne tematy

Do góry