reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga po ciazy

reklama
Ja po połogu ważyłam tyle, co przed ciążą. Odstawiłam od piersi synka, jak zaczął 3ci miesiąc i waga rosła. Też musiałabym wziać się za siebie w kóncu. Już 5kg by mi duuuuużo dało. Synek ma 1.5 roku.

Autorko, ile chciałabyś schudnąć?
 
Odchudzałam się z Michałem Wrzoskiem, ale pojechałam na dluzej do rodziny i czar prysł (na śląsku dość konretnie u nas się je 😝) Chyba jedynie powrót do tej diety mnie uratuje. Jednak stanie przy garach i jedzenie wg przepisow, to czasem nie do zrobienia przy dziecku.
 
Na swoim przykładzie powiem, że też liczyłam, że kilogramy po ciąży spadną...
I tak liczę na to już z 10 lat 😂 Niestety trzeba wziąć się za siebie, ale ja mam jakiś problem ze zrzucaniem nadbagażu... Mam jakieś 15kg za dużo - i nawet biorąc dietę pudełkową i się jej trzymając jakoś niespecjalnie kilogramy spadają :( Muszę w końcu udać się do dietetyka. Bo już tracę nadzieję :(
 
Na swoim przykładzie powiem, że też liczyłam, że kilogramy po ciąży spadną...
I tak liczę na to już z 10 lat 😂 Niestety trzeba wziąć się za siebie, ale ja mam jakiś problem ze zrzucaniem nadbagażu... Mam jakieś 15kg za dużo - i nawet biorąc dietę pudełkową i się jej trzymając jakoś niespecjalnie kilogramy spadają :( Muszę w końcu udać się do dietetyka. Bo już tracę nadzieję :(
W takim przypadku najlepiej mieć dostosowana dietę do grupy krwi
 
@ness. Najpierw myślałam o sprawdzeniu czy nie mam problemów z cukrami. W ciążach miałam cukrzycę ciążową, potem wyszedł wynik prawidłowy. A ostatnio jak sobie zaczęłam mierzyć glukometrem, to mam na czczo ok 105-110.
 
@ness. Najpierw myślałam o sprawdzeniu czy nie mam problemów z cukrami. W ciążach miałam cukrzycę ciążową, potem wyszedł wynik prawidłowy. A ostatnio jak sobie zaczęłam mierzyć glukometrem, to mam na czczo ok 105-110.
Rozumiem, myślałam że nie masz problemów zdrowotnych. Faktycznie warto sprawdzić cukry, a potem uderzyć do dobrego dietetyka, nie takiego który rozpisze dietę kopiuj wklej.
 
reklama
Do góry