reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga po ciazy

@Ludmi_mom O - może to i pomysł dla mnie. Może nie zdaję sobie sprawy, ile faktycznie zjadam. A tak to przynajmniej będę miała przybliżona wartość. Próbowałam kiedyś sobie dzienniczek papierowo prowadzić, ale było to strasznie upierdliwe.
 
reklama
@Ludmi_mom O - może to i pomysł dla mnie. Może nie zdaję sobie sprawy, ile faktycznie zjadam. A tak to przynajmniej będę miała przybliżona wartość. Próbowałam kiedyś sobie dzienniczek papierowo prowadzić, ale było to strasznie upierdliwe.
Fitatu jest spoko, ale wg. Ich apki powinnam jest z 1400 kalorii wiec pod tym względem zawodzi.
Ale do prowadzenia dzienni super opcja
 
Ona darmowa jest? W sumie nigdy z takiego rozwiązania nie korzystałam.
Ostatnio to bez zegarka, to nawet nie wiem jak spałam - więc może to będzie kolejne wyzwanie.
 
@Ludmi_mom O - może to i pomysł dla mnie. Może nie zdaję sobie sprawy, ile faktycznie zjadam. A tak to przynajmniej będę miała przybliżona wartość. Próbowałam kiedyś sobie dzienniczek papierowo prowadzić, ale było to strasznie upierdliwe.
Tak, taka aplikacja tez dodatkowo moim zdaniem motywuje do zmiany nawyków. Jak widzę, że mam jeszcze np 300 kalorii do zjedzenia tego dnia, to raczej wybiorę coś bardziej pożywnego niż snickersa;)
Prawda jest taka, że jak się nie pilnuje tak dokładnie, to wcina się sporo kalorii niezauwazalnie, i to w postaci rzeczy, które w ogóle nie są nam potrzebne.
Przy czym ja żyje normalnie. Jadam pizze, czasem ciasto. Najważniejsze, żeby nie za często. Fajne jest też to, że jak się wpisze kalorie z treningu, to aplikacja automatycznie dodaje, ile możesz zjeść więcej tego dnia.
 
Fitatu jest świetna. Też na początku używałam a później już wiedziałam co ile mniej więcej ma cal i działam bez niej.
 
Na swoim przykładzie powiem, że też liczyłam, że kilogramy po ciąży spadną...
I tak liczę na to już z 10 lat 😂 Niestety trzeba wziąć się za siebie, ale ja mam jakiś problem ze zrzucaniem nadbagażu... Mam jakieś 15kg za dużo - i nawet biorąc dietę pudełkową i się jej trzymając jakoś niespecjalnie kilogramy spadają :( Muszę w końcu udać się do dietetyka. Bo już tracę nadzieję :(
A z tarczycą wporzadku?
Wiem , że jak szaleje to też to uniemożliwia spadek wagi.
 
Ja po połogu ważyłam tyle, co przed ciążą. Odstawiłam od piersi synka, jak zaczął 3ci miesiąc i waga rosła. Też musiałabym wziać się za siebie w kóncu. Już 5kg by mi duuuuużo dało. Synek ma 1.5 roku.

Autorko, ile chciałabyś schudnąć?
Ja po porodzie ważyłam mniej niż przed zajściem w druga ciążę, i póki karmiłam swoim pokarmem to mi pięknie waga lecia , ale że to trwało ok 5 tyg to później nawet nie wiem kiedy wpadło dodatkowe 6 kg 🤷 i tak już jak jestem na dobrej drodze to zbaczamy z kursu 😂 , ale ciepło idzie , więcej się pije i chodzi z dziećmi plus odjęcie słodyczy i namiaru smażonego i myślę że będzie git 😁😁
 
reklama
U mnie TSH zawsze na poziomie 0,6-0,9 - więc chyba nie tu jest problem.
Bardziej obawiam się problemów z cukrami.
 
Do góry