reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga poniżej 50 kg na starcie

Kiniut

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
79
Hej,
Czy któraś z Was zaczynała ciąże z waga poniżej 50 kg? Całe życie warze 48-49 kg przy wzroście 164. Taka ma natura:/ jestem bardzo drobna. Jak przebiegał Wasz poród? Rodzilyscie SN czy cc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kiniut ja drugą ciąże zaczęłam z wagą ok 50kg przytyłam 7kg i wszystko było ok, rodziłam naturalnie 2 dni przed terminem, bez żadnego problemu;-) ;)
 
Czesc,
ja mam bardzo podobne gabaryty jak Ty ;) no tylko całe życie ważyłam 50 kg ;) rodzilam sn, wiadomo łatwo nie było, ale akurat to chyba nie zalezy od wagi :)
 
Ja 8 lat temu startowałam z wagą 50 kg ( itak sporo jak na mnie, gdzie normalnie ważyłam 47-48) i rodziłam naturalnie (3150) a teraz ważyłam 47, w ciązy przytyłam 17 kg i też rodziłabym naturalnie ale z innych względów miałam wskazania do cc. Oni mierzą obwód bioder przed porodem i sprawdzają jakie są szanse. Choć znam nawiedzonych lekarzy, którzy się z tym nie liczą.
 
6 lat temu startowałam z wagą 47/163 cm wzrostu... ciąża bez problemów, poród sn (całe 45 minut od pierwszych skurczów), pod koniec ważyłam 72... synek urodził się 2750 ale to akurat pilnowane, ze względu na problem ortopedyczny nie mógł przekroczyć 3000. Zdrowy i śliczny...
 
Ja 8 lat temu startowałam z wagą 50 kg ( itak sporo jak na mnie, gdzie normalnie ważyłam 47-48) i rodziłam naturalnie (3150) a teraz ważyłam 47, w ciązy przytyłam 17 kg i też rodziłabym naturalnie ale z innych względów miałam wskazania do cc. Oni mierzą obwód bioder przed porodem i sprawdzają jakie są szanse. Choć znam nawiedzonych lekarzy, którzy się z tym nie liczą.

Mój obwód bioder tez niestety jest marny, przynajmniej na razie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
6 lat temu startowałam z wagą 47/163 cm wzrostu... ciąża bez problemów, poród sn (całe 45 minut od pierwszych skurczów), pod koniec ważyłam 72... synek urodził się 2750 ale to akurat pilnowane, ze względu na problem ortopedyczny nie mógł przekroczyć 3000. Zdrowy i śliczny...

45 min poród? Pierwszy? Matko Boska:) zdążyłaś poczuć ból:)? Fajnie Ci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja siostra wazyla ok 47 kg zanim zaszla w ciaze. Dokladnie w terminie urodzila ponad 4kg coreczke. Silamu natury :)
 
45 min poród? Pierwszy? Matko Boska:) zdążyłaś poczuć ból:)? Fajnie Ci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
drugi... uwierz mi, zdążyłam poczuć ból - skumulowany w tych 45 minutach... ale rzeczywiście poszło błyskawicznie... a obwód bioder? cóż.... 84-85 w porywach, więc też nie szaleństwo... to akurat naprawdę nie jest wyznacznik...
 
reklama
Do góry