reklama

Waga sprzed i po ciazy

Temat na forum 'dzieci urodzone w sierpniu' 09' rozpoczęty przez andziaa, 5 Styczeń 2009.

1. andziaa

andziaa Mamy lipcowe'08

Witajcie :-)
    Postanowilam zalozyc nowy watek o naszych bonusikach na wadze :-) Podejrzewam , ze kazda z nas choc troche interesuje waga, ktora oczywiscie w generlanym rozrachunku nie ma znaczenia-najwazniejsze jest zdrowko naszych Babelkow :-)
    Ale w koncu my rosniemy, to i one rosna, wiec watek jest chyba oki :-)

Podaje rozmiary terazniejsze a w nawiasie sprzed ciazy :
    wzrost-164cm
    biust- 87cm (85)
    biodra-92cm (90)
    waga- 51 (50)
    pas (na wysokosci pepka) -79cm -przed ciaza nie mam pojecia ile bylo:szok:

Po swiatczenym obzarstwie i braku ruchu z powodu przeziebienia zrobilo sie mnie troszke wiecej, ale co tam, grunt aby Malenstwo bylo zdrowe i czerpalo od mamusi to co najlepsze, a jak jest u Was moje Drogie ?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Lipiec 2009
  2. KICIA80

KICIA80 Grudniowa mamusia :-)

u mnie narazie bez zmian!
    waga wyjsciowa 52kg!
    wzrost 170cm
    w poprzedniej ciazy przytylam 11 kg

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2009
  3. reklama
  4. Emy

Emy Fanka BB :)

hej,
    u mnie 50 kg, waga sprzed ciąży 49kg
    wzrost 164
    jedyne co mi narazie dość wyraźnie urosło to piersi, ale niestety spodziewam się, że mocno przytyję z bliźniakami
    gdzieś przeczytałam, że najlepiej dla kobiety w ciąży jest przytyć ok 20% masy ciała

5. mitemil

mitemil spełniona żona i mama

A ja przytyłam 2 kg, ale to przez święta pewnie :baffled: Przeziębiona byłam, brak ruchu zrobiła swoje...

6. andziaa

andziaa Mamy lipcowe'08

mitemil u mnie tez swiateczne obzarstwo i brak ruchu spowodowany przeziebieniem dodal ten kilogramik-tak przypuszczam ;-) no i oczywiscie zabojca wagowy-czyli rzucenie fajek:tak:tak tak, to na pewno tez odegralo swoja role...

a jak laseczki z ubraniami, miescicie sie jeszcze spokojnie w swoje, bo u mnie w brzuszku jakby ciasno,ale to tylko w niektorych parach spodni...w tych najmniejszych :-)
    w ogole mam wrazenie, ze teraz brzuszek duzo szybciej mi rosnie niz w poprzedniej ciazy. Slyszalam ze w 2 ciazy szybciej widac brzunio, no a tym bardziej jesli roznica czasu pomiedzy jedna a druga jest tak mala jak u mnie-podobna macica szybciej sie rozciaga- ile w tym prawdy?? Doswiadczone mamusie, ktore byly juz w ciazy, sprawdza sie ?
    ja 18 kwietnia biore slub (juz duzo wczesniej planowany na ten termin) mam nadzieje,ze brzuszek zmiesci sie w kiecke :-)

7. kaskax25

kaskax25 mama wspaniałej trójki

Mi jeszcze nie przybylo nic, ale to pewnie cisza przed burza:wściekła/y:andziaa tak to prawda ze druga ciaze widac wczesniej, ja juz mam spore brzusio a gdzie tu do konca. Nic nie przytylam narazie bo nadal nie mam apetytu, sa wymioty i straszne mdlosci.

8. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

a mi już w pierwszej bardzo szybko wywaliło brzuch a teraz jeszcze szybciej, mieszczę się tylko w jedne biodrówki bo tak wszystko mnie ciśnie w pasie niemiłosiernie, wyciągnełam już spodnie ciążowe ;)
    tylko ja inna kategroia wagowa dziewczyny niż wy :) ja startuje z ok 67 kg i już z 1-2 mam na plusie - ale dokładnie zważę się już jutro albo pojutrze :)

9. katiuszka28

katiuszka28 Aktywna w BB

Hej dziewczyny to ja mam dla was bombę:-D W pierwszej ciąży przytyłam 28 kg(niestety musiałam leżeć przez ostatnie miesiące) z czego zostało mi 5 kg. Tak więc przy wzroście 177 ważę 80 kg. 9 tydzień i nic na razie mi nie przybyło na wadze chociaż po spodniach widzę że brzuszek powiększył się bo mieszczę się swobodnie tylko w te najszersze spodnie, w których zawsze chodzę po domu. Ta fałdka tłuszczyku po cesarce teraz robi swoje:dry:

10. reklama
  11. agusia0611

agusia0611 Fanka BB :)

Ja też ważyłam przed ciążą 67. A teraz 69. A to dopiero początek...

12. roksana113

roksana113 mama Bartuni ;)

ja przed ciazą warzyłam 67 a teraz 65,5 ale mam nadzieje ze szybko nadrobie...chorowałam troche a pozatym mdłosci i nie chce sie jesc

Poleć forum