reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

ja to się cieszę że tylko 1kg na plusie i tak jestem okrągła! choć w poprzedniej ciąży w 11tc miałam już 6 kg do przodu, pilnuję się ale bez przesady. Teraz jestem na etapie jedzenia lodów:-)

Mam jeszcze trochę talii i mam w niej 82cm a w biuście to już mam 102!

A jak u Was?
 
reklama
Kurczę Dziewczyny ale ja ostatnio czytałam, że z soja to trzeba baardzo uważać ze względu na to, że ta dostepna w Polsce to jest strasznie przetworzona :baffled:
A i nie jedzcie ryby pangi bo to największe g jakie może być... brrrrrr to jest ryba chodowana i żywiąca się wszelkimi odpadkami
 
Kurczę Dziewczyny ale ja ostatnio czytałam, że z soja to trzeba baardzo uważać ze względu na to, że ta dostepna w Polsce to jest strasznie przetworzona :baffled:
A i nie jedzcie ryby pangi bo to największe g jakie może być... brrrrrr to jest ryba chodowana i żywiąca się wszelkimi odpadkami
o pandze tez duzo złego słyszałam a tak lubiłam ją jeść:-( ( nie wiem czy to prawda ale słyszałam ze jest bardzo napromieniowana)
 
Ja takze o pandze slyszalam same swinstwa, wiec raz na zawsze sie z nia pozegnalam:-)
Jesli chodzi o wage natomiast, strasznie Wam zazdroszcze tak niskiego przyrostu:zawstydzona/y: a jak z Wasyzmi bioderkami, bo mi sie juz niezle rozeszly-jakies 4-5cm do przodu:wściekła/y: natomiast tam gdzie chcialabym aby cm wzroslo czyli piersi -przyrost jest mierny... Zawsze mialam bardzo maly biust - no i nawet ciaza niestety tego nie zmienia:angry: niecale 90cm... wygladam conajmniej zle-duze dupsko, male cycki-grrr....
 
no u mnie jak wystrzeliło ok 2 kg w grudniu tak w styczniu przez te choróbska na szczęście stanęło w miejscu...
w biuście w ubraniu ok 104, w "talii" (której wg mnie już brak) ok 85 (czyli z 10 cm na plusie!!!)a w dupci ok 100....a wszystko około bo posiałam gdzieś centymetr i miarką się mierzę :) muszę kupić koniecznie bo będzie niezbędny w najbliższym czasie...jak kupowałam spodnie na allegro to musiałam się miarką mierzyć :)

no a ja przez biust mam problem z ciuszkami bo jak standardowa 40 by pasowała to niestety w biuście ma ona zazwyczaj mniej - i jak oglądam ciążowe ciuszki na allegro to też zazwyczaj problem, tym bardziej że liczę się z tym ze w biuście jeszcze przybędzie, ostatnio jak karmiłam miała 85 E:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
A mnie jak 1 kg przybyło, tak jest nadal. W biuście niewiele się zmieniło (może jakieś 2 - 3 cm na +), a bioderka jakieś 4 cm na +.
 
choć mam ok kg wiecej to w biodrach mi przybyło 5cm!! Szok, rozszerzam się w tempie zawrotnym!
 
reklama
Do góry