reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

andziaa

Mamy lipcowe'08
Dołączył(a)
13 Luty 2008
Postów
1 482
Miasto
Gdańsk
Witajcie :-)
Postanowilam zalozyc nowy watek o naszych bonusikach na wadze :-) Podejrzewam , ze kazda z nas choc troche interesuje waga, ktora oczywiscie w generlanym rozrachunku nie ma znaczenia-najwazniejsze jest zdrowko naszych Babelkow :-)
Ale w koncu my rosniemy, to i one rosna, wiec watek jest chyba oki :-)

Podaje rozmiary terazniejsze a w nawiasie sprzed ciazy :
wzrost-164cm
biust- 87cm (85)
biodra-92cm (90)
waga- 51 (50)
pas (na wysokosci pepka) -79cm -przed ciaza nie mam pojecia ile bylo:szok:

Po swiatczenym obzarstwie i braku ruchu z powodu przeziebienia zrobilo sie mnie troszke wiecej, ale co tam, grunt aby Malenstwo bylo zdrowe i czerpalo od mamusi to co najlepsze, a jak jest u Was moje Drogie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
u mnie narazie bez zmian!
waga wyjsciowa 52kg!
wzrost 170cm
w poprzedniej ciazy przytylam 11 kg
 
Ostatnia edycja:
hej,
u mnie 50 kg, waga sprzed ciąży 49kg
wzrost 164
jedyne co mi narazie dość wyraźnie urosło to piersi, ale niestety spodziewam się, że mocno przytyję z bliźniakami
gdzieś przeczytałam, że najlepiej dla kobiety w ciąży jest przytyć ok 20% masy ciała
 
mitemil u mnie tez swiateczne obzarstwo i brak ruchu spowodowany przeziebieniem dodal ten kilogramik-tak przypuszczam ;-) no i oczywiscie zabojca wagowy-czyli rzucenie fajek:tak:tak tak, to na pewno tez odegralo swoja role...

a jak laseczki z ubraniami, miescicie sie jeszcze spokojnie w swoje, bo u mnie w brzuszku jakby ciasno,ale to tylko w niektorych parach spodni...w tych najmniejszych :-)
w ogole mam wrazenie, ze teraz brzuszek duzo szybciej mi rosnie niz w poprzedniej ciazy. Slyszalam ze w 2 ciazy szybciej widac brzunio, no a tym bardziej jesli roznica czasu pomiedzy jedna a druga jest tak mala jak u mnie-podobna macica szybciej sie rozciaga- ile w tym prawdy?? Doswiadczone mamusie, ktore byly juz w ciazy, sprawdza sie ?
ja 18 kwietnia biore slub (juz duzo wczesniej planowany na ten termin) mam nadzieje,ze brzuszek zmiesci sie w kiecke :-)
 
Mi jeszcze nie przybylo nic, ale to pewnie cisza przed burza:wściekła/y:andziaa tak to prawda ze druga ciaze widac wczesniej, ja juz mam spore brzusio a gdzie tu do konca. Nic nie przytylam narazie bo nadal nie mam apetytu, sa wymioty i straszne mdlosci.
 
a mi już w pierwszej bardzo szybko wywaliło brzuch a teraz jeszcze szybciej, mieszczę się tylko w jedne biodrówki bo tak wszystko mnie ciśnie w pasie niemiłosiernie, wyciągnełam już spodnie ciążowe ;)
tylko ja inna kategroia wagowa dziewczyny niż wy :) ja startuje z ok 67 kg i już z 1-2 mam na plusie - ale dokładnie zważę się już jutro albo pojutrze :)
 
Hej dziewczyny to ja mam dla was bombę:-D W pierwszej ciąży przytyłam 28 kg(niestety musiałam leżeć przez ostatnie miesiące) z czego zostało mi 5 kg. Tak więc przy wzroście 177 ważę 80 kg. 9 tydzień i nic na razie mi nie przybyło na wadze chociaż po spodniach widzę że brzuszek powiększył się bo mieszczę się swobodnie tylko w te najszersze spodnie, w których zawsze chodzę po domu. Ta fałdka tłuszczyku po cesarce teraz robi swoje:dry:
 
a mi już w pierwszej bardzo szybko wywaliło brzuch a teraz jeszcze szybciej, mieszczę się tylko w jedne biodrówki bo tak wszystko mnie ciśnie w pasie niemiłosiernie, wyciągnełam już spodnie ciążowe ;)
tylko ja inna kategroia wagowa dziewczyny niż wy :) ja startuje z ok 67 kg i już z 1-2 mam na plusie - ale dokładnie zważę się już jutro albo pojutrze :)


Ja też ważyłam przed ciążą 67. A teraz 69. A to dopiero początek...
 
reklama
ja przed ciazą warzyłam 67 a teraz 65,5 ale mam nadzieje ze szybko nadrobie...chorowałam troche a pozatym mdłosci i nie chce sie jesc
 
Do góry