reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
Podsumowanie stycznia:-)

pozbyłam się 4,7kg!!! 10cm w talii i 4cm w biodrach:-)

dzisiejsza waga to 70,80:-D więc czas na luty i kolejne kg:tak:
jestem pewna ze to cwiczenia mi tak pomogły
 
I pomyśleć, ze w ciąży 20 kg doszło i mówią, ze powyżej 12 kg zostaje kobiecie każdy kilogram. Guzik prawda. W sumie po ciąży bez wysiłków i katowań zeszło 27 kg :-).[/COLOR]
podpisuje się pod tym, że to guzik prawda - ja przytyłam z Ninka 22 kg, a do 4 m-ca wszystko spadło i znów miałam 55kg; widać, kwestia indywidualna, jak we wszystkim;
 
Mi tez przybyło w ciąży z 24 kg a teraz tylko leciutko na +. W sumie to zawsze na + miałam niestety, tyle że przed samą ciążą mi waga spadła...bo prace zmieniłam i już nie miałam jak się obrzerać ciasteczkami:-p

A w ogóle z tą wagą dziewczyny to wy źle rozumujecie!!!:-)

Przecież W miarę jak się starzejemy, to nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak ponieważ magazynujemy w naszych głowach wiele informacji.:nerd:

Ale oczywiście przychodzi taki moment, że taka ilość informacji nie mieści się w naszych główkach. Wtedy zmagazynowane wiadomości zaczynają się rozchodzić po całym ciele.
Więc nie mamy nadwagi, nie jesteśmy grube, tylko mądre, bardzo mądre!:-D
 
Mi tez przybyło w ciąży z 24 kg a teraz tylko leciutko na +. W sumie to zawsze na + miałam niestety, tyle że przed samą ciążą mi waga spadła...bo prace zmieniłam i już nie miałam jak się obrzerać ciasteczkami:-p

A w ogóle z tą wagą dziewczyny to wy źle rozumujecie!!!:-)

Przecież W miarę jak się starzejemy, to nam kobietom przybywa kilogramów. Dzieje się tak ponieważ magazynujemy w naszych głowach wiele informacji.:nerd:

Ale oczywiście przychodzi taki moment, że taka ilość informacji nie mieści się w naszych główkach. Wtedy zmagazynowane wiadomości zaczynają się rozchodzić po całym ciele.
Więc nie mamy nadwagi, nie jesteśmy grube, tylko mądre, bardzo mądre!:-D

zacna teoria, malbertko, Tyś mądra kobita i widać jesteś wciąż w fazie magazynowania w głowie:-) uśmiałam się:-D
 
dzięki Efe!

Efe albo dopołudnia w porze drzemkowej dzieci albo wieczorem ok 20.00 dziewczynki juz spią i przewaznie mówię ale mi się nie chce!! ale mam teraz tyle w sobie zaparcia i chęci pozbyc się juz tych kg po tych wszystkich ciążach!!!
najgorsze to wejsc i przejechac pierwsze 5min... potem kolejne i kolejne i dochodze tak do 40min... satysfakcja wielka, wczoaj wykupiłam kolejny miesiąc aerobiku..

ktos mi się ostatnio spytał co "łykam" ze chodze jak torpeda!!!!!!!!:szok: cały dzien jestem na dopalachach odpowiedziałam... głupia laska...


Malbertka to ja jestem juz taka stara:-D bo te zmagazynowane wiadomosci utknęły mi juz wszędzie.... hmmm jak się ich pozbęde to juz taka mądra nie będę hihihi
 
hahaha dobre
zgadza sie niestety ,ze z wiekiem troche inaczej te nasze ciala i sie zachowuja i wygladaja.....
ja ze zgubieniem kilogramow po moich pierwszych 3 corkach nie mialam ,ale bylam wtedy mloda:-Ddo 24 lat dorobilam sie 3 dzieci;-)teraz niestety ciezko.....po Mayi mi zostalo nieco no i kolejna ciaza a 36 zaraz na karku:zawstydzona/y:wiec po porodzie trza bedzie jakos to spalic.....pocieszam sie ,ze roboty i tak co niemiara mam a i zwiekszy sie nieco......no i postanowilam ,ze tym razem zanim wezme hormony postaram sie te wage nieco zgubic....bo poprzednio wzielam tabletki juz 6 tyg po porodzie i to byl chyba blad:baffled:
 
reklama
To ostatnio słyszałam w tv eksperta który powiedział, że po prostu nie można dziecka karmić piersią, bo się utrzymuje nienormalny poziom hormonów i że te wszystkie gwiazdy to wyglądają tak super bo właśnie nie karmią. I piersi ich też się nie zmieniają dzięki temu.
 
Do góry