reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w 26 tygodniu ciąży ??

Veronika_k

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2016
Postów
5 024
Hej dziewczyny! Ile przybrałyście na wadze od początku ciąży do 26 tygodnia?
Jestem aktualnie w 26 tygodniu i od początku przytyłam 3 kg! Niby lekarz nic nie mówi, że za mało ale czy to nie troche mało?
To moja 3 ciąża. W pierwszej przytyłam 15 w drugiej 12 kg.
Z dzidziusiem ok,waga taka jaka powinna być.
 
reklama
hej.jesli lekarz nie zauważył żadnych nie prawidłowości to nie ma co martwic sie na zapas. Moja koleżanka przez cala ciąże przytylka tylko 5kg,wiec to chyba indywidualna sprawa kto i ile przybiera
 
Hej dziewczyny! Ile przybrałyście na wadze od początku ciąży do 26 tygodnia?
Jestem aktualnie w 26 tygodniu i od początku przytyłam 3 kg! Niby lekarz nic nie mówi, że za mało ale czy to nie troche mało?
To moja 3 ciąża. W pierwszej przytyłam 15 w drugiej 12 kg.
Z dzidziusiem ok,waga taka jaka powinna być.
ja przez pierwszy trymestr z 58 do 53 zjechalam.. teraz jestem w 37 tyg i waze 63 kg czyli duzo nie przybralam a córcia ma dobrą wage i wymiary ;)
 
Później możesz nadrobić :)
Ja przytyłam 9 kg za całą ciaze:) a do 20 tyg miałam jeszcze wagę na minusie:p
A synek prawie 4 kg:)
Tylko się cieszyć;)
 
Ostatnia edycja:
Ja do 24 tygodnia schudłam 13 kg gdyż ciągle wymiotowalam.... potem zaczęła wygrywać psychika zaczęłam jeść i w konsekwencji bilans plus 5 tylko dzieciatko malutkie 2600 urodzone zdrowe w terminie....
 
Hej dziewczyny! Ile przybrałyście na wadze od początku ciąży do 26 tygodnia?
Jestem aktualnie w 26 tygodniu i od początku przytyłam 3 kg! Niby lekarz nic nie mówi, że za mało ale czy to nie troche mało?
To moja 3 ciąża. W pierwszej przytyłam 15 w drugiej 12 kg.
Z dzidziusiem ok,waga taka jaka powinna być.
Jestem w 27t+3d i tak samo mam teraz 3kg na plusie natomiast w 1 ciaży także +15kg. Jak wszystko z dzieciątkiem w porządku to nie masz co się martwić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry