reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Dziewczyny, Wy tu piszecie o dietach, ja się poddałam, ale mam problem z innej beczki, moje piersi są jak dwa zdechłe szczury- kiedyś przeczytałam takie określenie na BB, mogę je zarzucić na plecy, a szczerze to pewnie niedługo tak będzie, karmiłam tylko 3 miesiące a one są straszne... kiedyś były jędrne, twarde i spore nie chwaląc się a teraz masakra . . .da się coś z tym zrobić? Może któraś z Was ma podobny problem:sorry:
 
reklama
Ania tak jak piszesz to wydaje mi się że jedyny ratunek to :zawstydzona/y:silikon... bo to skóra jest rozciągnięta i raczej się już nie wstąpi...:no::no: wiem to straszne ale niestety prawdziwe moje też opadły ale jakoś wyglądają jeszcze w miarę:eek: znam wiele kobiet które po np 2 dzieci zrobiły sobie nowy biust aby lepiej się czuć..
 
ja mogę się pochwalić, że po dwójce dzieci mam super biust:tak: nic nie oklapło tylko w dotyku jest bardziej miękko:confused2: ale za to w nagrodę mam rozstępy na bokach:wściekła/y: chyba nie ma kobiety, która by po ciąży nie miała żadnego defekty:no: jednej pójdzie biust, drugiej rozstępy, trzecia ma nadwagę... itd
 
Roksi najgorzej jak poleci biust, zrobią się rozstępy i zostanie nadwaga.....:-D:-D:-D:baffled:

Ja w ciąży miałam chyba z 3-4 małe rozstępy a po porodzie po jakimś miesiącu sporo się zrobiło, dziwne to troche.:baffled:
 
dziewczyny mnie się wydaje, że one nie wychodzą po porodzie, tylko skóra jest tak mocno naciągnięta i nie widać ich:no: na pocieszenie dodam, że po drugiej ciąży nie przybyły mi nowe:-)
 
Moje rozstępy zaskoczyły mnie kilka tygodni przed rozwiązaniem... patrzę a tu są... :szok: na piersiach też mi niestety wyszły, ale w takim miejscu,że kostium kąpielowy zakryje, więc nie ma problemu. Całą ciążę smarowałam specyfikami na rozstępy a tu duuu...a blada... ale cóż zrobić, trzeba je polubić. Nie dysponuję kasą na usuwanie...

Roksi- a to już duże pocieszenie :-) ale to raczej sprawa indywidualna.

Ja bardzo bałam się żylaków... moja mama miała duże... ale na szczęście nie miałam i nie mam tego problemu.... uffff
 
reklama
ja też się wyżalę a co mi tam...:-D ja mam mnóstwo rozstępów niestety... uda brzuch boczki tyłek -biust minimalnie ale jednak... ale już mi jaśnieją i ich prawie nie widać ale mam tekie szerokie nawet na 1,5cm:wściekła/y::no: masakra ale już o nich zapomniałam i jakoś mnie już to nie obchodzi jak na początku jak je zobaczyłam
 
Do góry