reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Mi pojawily sie rozstepy po porodzie,jakies 2 tyg :/ pozostalo 5 kg wiecej niz przed ciaza...i niestety piersi zostaly duze ale strasznie miekkie :/ znacie moze jakies dobre produkty co by troszke popraiwly ich jedrnosc?
I czy macie tez problem z wypadajacymi wlosami ? ja chyba niedlugo lysa bede :/
 
reklama
ja mam po kilka rozstępów na udach, wyszły mi jakieś dwa dni przed porodem... Na piersiach mam pełno, normalnie pruły mi się w ciągu pierwszych tygodni kiedy były nabrzmiałe od pokarmu... :confused2: Ale tak jak u Agi nie będzie ich widać spod stroju kąpielowego :-)

Waga wróciła do normy bardzo szybko. Teraz mam nawet kilogram mniej, ale to raczej efekt zaniechania pieczenia na jakiś czas. Do czego wkrótce wracam.:-p:-p

Krecha na brzuchu dalej jest...

Włosy przestały mi tak tragicznie wypadać, już mi nawet odrastają :tak::tak:
 
Mi krecha zeszła,włosy wciąż wypadają garściami,zostało mi sporo kilogramów po ciąży(jakieś 10 :-p:-p:-p),rozstępów nie mam,może jakieś pojedyncze na cyckach,zresztą wcale się nie dziwię,bo z "C" wskoczyły na rozmiar"F",nad czym ubolewam bardzo,bo aż się boję, co to będzie po karmieniu,przy pierwszej ciąży tak mi nie urosły,a teraz :szok::szok::szok: ...
 
Monisio1979 mi tez urosly z malego C na F :-( nie mieszcze sie w stare bluzki w biuscie.. ostatnio az plakalam..moje cialo strasznie sie zmienilo..mam dopiero 23 lata a czuje sie jakbym miala 40..ale pewnie czesc z Was tez tak ma:tak: ale szczescie jakie daje malenstwo wszytsko wynagradza :tak:
 
To ja wam powiem coś lepszego.Zaraz miesiąc po porodzie miałam wesele siostry.nie mogłam znalezc na siebie sukienki w dwóch miastach.problem był w tym, że ciało jeszcze w miarę było tak na 42, ale za to biust jak balony dosłownie.od zawsze miałam D, a wtedy już - nawet nie wiem który:( masakra jakaś.co jeszcze, na 2 tyg przed porodem nagle ni stąd ni zowąd na brzuchu cała siatka rozstępów.boże jak ja płakałam.widzicie, wszyscy mi mówili, stosuj mustele, głupia wierzyłam.wydałam na nią sporo kasy.a może bym miała ich teraz więcej?
pomogła mi potem oliwka z Weledy na rozstępy.działa na te czerowne i świeżo powstałe.powiem wam, ze złagoniało jakoś.

co do biustu, po skończeniu karmienia mam piersi bardzo sflaczałe, wstydzę się przed mężem.a, no i rozmiar mam teraz C.

o kosmetykach w ciązy pisze się wiele i reklamuje, ale sama nie wiem, co bym dzisiaj wybrała.szukam konkretów
dla waszego info, tutaj coś jest o kosmetykach w ciązy CIĄŻA I PORÓD
 
ja mogę się pochwalić, że po dwójce dzieci mam super biust:tak: nic nie oklapło tylko w dotyku jest bardziej miękko:confused2: ale za to w nagrodę mam rozstępy na bokach:wściekła/y: chyba nie ma kobiety, która by po ciąży nie miała żadnego defekty:no: jednej pójdzie biust, drugiej rozstępy, trzecia ma nadwagę... itd
jak tyto zrobiłaś że piersi masz takie jak przed ciążą
ja nie mam:-) jak było przed ciążą tak jest teraz:tak:
jak wy to zrobiłyście że piersi macie takie jak przed ciążą


Ania tak jak piszesz to wydaje mi się że jedyny ratunek to :zawstydzona/y:silikon... bo to skóra jest rozciągnięta i raczej się już nie wstąpi...:no::no: wiem to straszne ale niestety prawdziwe moje też opadły ale jakoś wyglądają jeszcze w miarę:eek: znam wiele kobiet które po np 2 dzieci zrobiły sobie nowy biust aby lepiej się czuć..
jak bede miala kase to napewno bym zrobila sobie powiekszenie piersi
 
reklama
kurde, wiedziałam, że jak tu wejdę i poczytam, to mi się przypomni, jak wyglądam :/ a jednak weszłam, głupia.. więcej tego nie zrobię :-p ale się poskarżę, że czuję się teraz ze sobą paskudnie. Cóż, przynajmniej dziecko mam ładne ;-)
 
Do góry