reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

hahaha co za bzdura!!!!!
stosowałam mustelę i co? G.....
więc już nie podzielam żadnych pozytywnych opinii... o produktach na tego typu niedoskonałości... niestety rozstępy mamy w genach i tyle... wszystko zależy od naszych włukien kolagenowych i elastyny...
 
reklama
Jestem nowa na forum i nie do końca wiem jakie tutaj obowiązują zasady . Ja pisałam na temat Musteli. To nie jest żadna reklama. Po prostu stosowałam ten krem i stwierdzam ze daje on bardzo dobre efekty i chciałam się z tym podzielić z przyszłymi Mamami.
 
Z przyszłymi mamami?? chyba z obecnymi..każda z nas już urodziła i to rok temu.....poza tym jest specjalny wątek do zapoanania się z październikiem 2009...
 
Do góry