reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
ja to miałam tak:
start: 56kg, 164cm wzrostu...
1 i 2 miesiąc: + 1kg
3 miesiąc: -3kg (szpital, wymioty, niejedzenie, niepicie prawie...)
4 miesiąc: wróciłam do swojej wagi startowej
 
ja standardowo ważę od lat wielu ok. 67-68 kg. Przed ciążą przybrało mi się 2 kg, więc na pierwszej wizycie miałam 70 :zawstydzona/y: powiedziałam dość, ograniczyłam słodkie (bo ja je uwielbiam!- w początkowych tyg. w ogóle nie miałam na nie ochoty, a teraz to oddam za nie wszystko...no dobra...prawie wszystko...:laugh2:). Waga spadła o 1 kg, a teraz mam znowu 70 kg... ale wmawiam sobie, że to- jak pisze cyniczna- cyc duży tyle waży :-D:-D:-D
 
Zobaczymy jak moja waga będzie szła dalej. Staram sie też ograniczyć niepotrzebne przękąski. Ciekawa jestem co powie na tę wagę pani dr. Idę do niej za tydzień:-)
 
u mnie waga stanęła na razie na 49 kilko - a 50 jest magiczną granicą, bo tyle jeszcze nigdy w życiu nie ważyłam.. w sumie to czwarty miesiąc i +3kg, niewiele ale sam brzuszek wystaje jakby to było dodatkowo co najmniej dwa razy tyle :-D
 
u mnie waga stanęła na razie na 49 kilko - a 50 jest magiczną granicą, bo tyle jeszcze nigdy w życiu nie ważyłam.. w sumie to czwarty miesiąc i +3kg, niewiele ale sam brzuszek wystaje jakby to było dodatkowo co najmniej dwa razy tyle :-D

Ale jestes chudzias. A ile mierzysz przy tej zawrotnej wadze?
Ja waze 53 i przy 169 cm wzrostu mowia o mnie "chudzielec" :-)
A przytylam cale 0,6 kg.
 
Sylvietta i mamysiaa... obie jesteście NIEDOŻYWIONE hahahaha... 53kg... tyle to chyba w podstawówce ważyłam. Kiedy mi jeszcze cycki nie urosły!
 
reklama
Ale jestes chudzias. A ile mierzysz przy tej zawrotnej wadze?
Ja waze 53 i przy 169 cm wzrostu mowia o mnie "chudzielec" :-)
A przytylam cale 0,6 kg.

mamysiaa - no to będziesz nadal chudzielcem z brzuszkiem :) fajnie tak :)

wiesz u mnie to jest całkiem proporcjonalnie - wzrostu modelki nie mam ;) 157 zaledwie, więc taka waga jest po prostu prawidłowa - ani nikt mnie o anoreksję nie posądza, ani nie muszę sobie słodyczy odmawiać i kalorii liczyć :)

z tej perspektywy ciążowe zmiany figury i wagi są jakimś dziwnym, nieznanym wcześniej doświadczeniem.. zobaczymy jak to będzie pod koniec tej przygody :-)
wymarzony wariant idealny to +12 kilo..

btw - tymczasem suknie ślubną mam wiązaną na plecach i z kilkoma marszczeniami na brzuszku - idealny krój ciążowy :-D nic, ale to nic w niej nie widać..
 
Ostatnia edycja:
Do góry