reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
też bym się nie obraziła na 10-11:-D co tam grunt żeby Dzidzia rosła i prawidłowo się rozwijała :tak:

W sumie to jedzonko wiosenno-letnie powinno sprzyjać lekkostrawnej diecie więc moze sie uda :-)
 
też bym się nie obraziła na 10-11:-D co tam grunt żeby Dzidzia rosła i prawidłowo się rozwijała :tak:

W sumie to jedzonko wiosenno-letnie powinno sprzyjać lekkostrawnej diecie więc moze sie uda :-)
Może też sprzyjać objadaniu sie truskawkami w śmietanie i cukrze :tak::tak::-D:-D A także częstemu grillowaniu, ze o młodych ziemniaczkach duszonych w śmietanie i koperku nie wspomnę :-):-):-)

A taka gruszka... wiesz, ile taka gruszka ma cukru?;-):-) A ja lubię gruszeczki :-D:-)
 
NO, no - bez epitetow mi tu :tak: Chudzielec dozywiony :-D
Z corka przytylam wlasnie 12 kg. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie tak samo...nie bylo mi tak ciezko jak innym dziewczynom co przytyly ok. 20 kg ub wiecej. Tylko raz zaliczylam wywrotke w wannie, a poza tym brzuch mi nie przeszkadzal. A i tak nie obylo sie bez spuchnietych nog, nie wiem jak by to bylo gdybym przytyla wiecej :)
No i piorunem wrocilam do wagi sprzed ciazy.
 
Ja przytyłam 27. Brzuch mi nie przeszkadzał poza tym ze małżon mi buty wiązał :-) Kilka dni przed porodem bez problemu wchodziłam piechotą na 8 piętro... ogólnie czułam się dobrze, tylko zrzucić było kiepsko nawet mimo karmienia piersią :-)
 
Ja przytyłam 27. Brzuch mi nie przeszkadzał poza tym ze małżon mi buty wiązał :-) Kilka dni przed porodem bez problemu wchodziłam piechotą na 8 piętro... ogólnie czułam się dobrze, tylko zrzucić było kiepsko nawet mimo karmienia piersią :-)

TAk, tak. Ja wlasnie w ciazy zrozumialam dlaczego znane mi mocno puszycte osoby zawsze nosza wsuwane buty :)
 
reklama
Do góry