reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Ja zakupiłam sobie balsam na rozstępy do stosowania od 4 miesiąca ciąży Ziajki, w tamtej ciąży szalałam z Fissanem i mustellą i nic to nie dało, więc teraz chociaż się nie wykosztowuję ;-).
Za to pamiętam, że pomógł mi taki krem Mustelli po ciąży, rzeczywiście tam gdzie smarowałam to zaczęły być bielsze rozstępy.

A rozstępy już mam z powrotem - chyba taka moja uroda.
 
A co sądzicie o balsamach, które nadają opalenizne, mozna je stosowac w ciąży, bo ja wyglądam jak trup i myślałam, żeby chociaz tym sobie pomóc...

Edit: znalazłam odpowiedź na swoje pytanie, więc napiszę, bo może kogos to zainteresuje: balsam Dove summer glowe można stosować w ciąży :-)))
 
Ostatnia edycja:
cyniczna nie przejmuj się waga to nie wszystko ja ci powiem że startuje z wyższej niż ty chcesz skończyć i jakoś bardzo się nie przejmuje uważam na to co jem i nie chce za dużo przytyć ale i tak skończe z trzy cyfrową wagą trudno jem w miare zdrowo zrezygnowałam prawie zupełnie z słodyczy i mam nadzieje że będzie ok pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)
 
Mam w nosie wagę... będę pod koniec prawdopodobnie ważyć 82kg i NIECH SIĘ STANIE!

cyniczna nie przejmuj się waga to nie wszystko ja ci powiem że startuje z wyższej niż ty chcesz skończyć i jakoś bardzo się nie przejmuje uważam na to co jem i nie chce za dużo przytyć ale i tak skończe z trzy cyfrową wagą trudno jem w miare zdrowo zrezygnowałam prawie zupełnie z słodyczy i mam nadzieje że będzie ok pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Cyniczna ja też startowałam z wyzszą niż na której Ty chciałabyś skończyć!!!
Powiem Ci szczerze że mogę wyglądać jak słoń byle tylko mieć tego dzieciaczka.
Choć i tak się z wagą pilnuję.
 
reklama
Do góry