reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
ja dziś wskoczyłam na wagę i mam -5 kg:-) z tej okazji zjadłam ciacho francuskie:zawstydzona/y::sorry: ale co tam raz na jakiś czas można;-) a w ogóle odkryłam najlepsza dietę świata:tak: woda mineralna minimum 1,5l dziennie:tak: i kilogramy schodzą:-)
a więc jeszcze 2kg do wagi sprzed :tak: i jeszcze przydałoby się 4kg zrzucić;-)
 
Asheara ja kiedyś słyszałam, że mięśnie po ciąży wiotczeją i nie chcą wrócić na swoje miejsce i pojawia się przerwa między nimi taka wyczuwalna palcem:confused2: najłatwiej sprawdzić to leżąc na placach:tak: ale nie wiem czy o to Ci chodzi:sorry:

własnie o to mi chodziło... jak juz mowilam, mam miesnie b twarde ale miedzy nimi okropna gleboka przerwe:zawstydzona/y: :wściekła/y:

o jakich mięśniach na brzuchu wy w ogóle piszecie? to tam są jeszcze jakieś mięśnie ? :-D:-D

:eek: a nie? :-D
 
Witjcie dziewczyny mam wielki problem po ciazy zostal mi brzuch nie daja nic cwiczenia odchudzac sie raczej nie mam z czego macie raks rade bardzo prosze
ticker.php
 
ANAAA skoro chodzi o sam brzuch to pomogą najprawdoodobniej ćwiczenia ukierunkowane na tą strefe. Można też włączyć mikrodermabrazje i inne zabiegi dermatologii estetycznej , poszukaj wcześniejszych postów Abeji i Roksi ,one mają fajne efekty po tych zabiegach i opisywały co i jak.:tak:
 
ANAAA skoro chodzi o sam brzuch to pomogą najprawdoodobniej ćwiczenia ukierunkowane na tą strefe. Można też włączyć mikrodermabrazje i inne zabiegi dermatologii estetycznej , poszukaj wcześniejszych postów Abeji i Roksi ,one mają fajne efekty po tych zabiegach i opisywały co i jak.:tak:
Dzieki poszukam zobacze cos moze zaradze sobie
ticker.php
 
Boozqowa i ja się dzis uśmiałam :-D:-D:-D

Mi brzuszek też sporo od porodu urósł :zawstydzona/y: przyznam,że po samym porodzie był super, dawno nie mialam takiego plaskiego no ale sobie przez te trzy miechy dogadzałam, siedzenie w domu robi swoje i teraz mam sporo sadełka ma brzuchu i pupie :crazy: moja wina, moja wina........
od poniedziałku biorę się za Dukana - Shenkoka, może jakieś ciekawe przepisiki masz :-):tak:i jak teraz lecą kilogramy?
 
reklama
a ja schudam sama od siebie teraz dopiero- słodycze wpieprzam i wszystko na co mam ochote- casem jk jestem zajeta to zapominam o jedzeniu, no ale siedząc w domu.... to rzadko sie tak zdarza;-)

w kazdym bądź razie z rana 3 dni pod rząd mam na wadze 52 kg:tak::tak::tak: więc rewelka- do stanu sprzed ciąży 1kg mi brakuje.....

tylko...:sorry:jestem niewymiarowa jakaś- byłam wczoraj na zakupach, chciałam sobie jakies spodnie kupić, bo jeszcze kilka rzeczy jest po obniżce..:sorry: S za duże XS za małe:confused2::confused2:
jak na tylku dobre, to w pasie za luźne:eek:
 
Do góry