reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

BMI mam takie samo , wzrost 156cm.;-)

Daleko mi du kruszynek :( Cleo i Kasiula to sa kruszyny (tez tak chciałabym wyglądać:zawstydzona/y:)
 
reklama
Nie przesadzaj ,bo naprawde dobrze wyglądasz!Ja Ci mówię. Jaki masz obwód ud? Ja 55 cm !!! :( Uda sa najgorsze ... tzn poprawienie ich.

Super wyglądasz i nie jedna z mam by chciała tak wyglądać.
 
HAHAHAHAHAHAHHA wes nie rozsmieszaj ..... duzo do poprawy u mnie ;] ;] ;] o Cleo to moge powiedziec ze laska ze ho ho szczupła wysoka :d nogi po szyje :D
no musze potwierdzić Cleo ma fgurę jak modelka, ale Kasia tez bardzo fajnie wygląda :D

a ja jestem załamana od porodu przytyłam już 8 kg :(((((( masakra
 
BMI mam takie samo , wzrost 156cm.;-)

Daleko mi du kruszynek :( Cleo i Kasiula to sa kruszyny (tez tak chciałabym wyglądać:zawstydzona/y:)

hehe uwierz ze czasem bym wolała te 156 cm i nałożyc szpilki...a tak to jestem wyzsza od D i dziwnie się czuje...

HAHAHAHAHAHAHHA wes nie rozsmieszaj ..... duzo do poprawy u mnie ;] ;] ;] o Cleo to moge powiedziec ze laska ze ho ho szczupła wysoka :d nogi po szyje :D

:-D8 miechów na chlebie i wędlinie robi swoje...Blok w lodówce cały czas podjadany jest:-D
Nie przesadzaj ,bo naprawde dobrze wyglądasz!Ja Ci mówię. Jaki masz obwód ud? Ja 55 cm !!! :( Uda sa najgorsze ... tzn poprawienie ich.

Super wyglądasz i nie jedna z mam by chciała tak wyglądać.

poszlam specjalnie zmierzyc ... mam 54 wiec widzisz...

no musze potwierdzić Cleo ma fgurę jak modelka, ale Kasia tez bardzo fajnie wygląda :D

a ja jestem załamana od porodu przytyłam już 8 kg :(((((( masakra

i tak Cię kochamy ;-)
 
reklama
Do góry