reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
Ja osiągnęłam wagę 60kg, ale nadmiar skóry na brzuchu i udach jest powalający... Ostatnio się zastanawiałam czy nie można zostać dawcą skóry ;-)... Ja jestem dawcą idealnym :-D
 
mi najbardziej skóra wisi jak klęcze na czworaka i wtedy widac taki fałd pomarszczony:-p
hahahahahahahahahahahahahaha :-:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) dobre :-)

więc też się pomierzyłam w udzie w najszerszym miejscu mam 45cm a w pasie 66 no i co z tego jak mi też skóra wisi

laski ja myślę że te abgyminic(czy jak to się tam nazywa) samo nie pomoże trzeba ćwiczyć do tego ale obym się myliła testujcie i dajcie znać:-)
 
No to ja sie przyszlam pochwalic... 59 kg ;-) od ciazy schudlam prawie 40 kg waze o 3,5 kg mniej niz przed ciaza. zostal 1kg do celu i czuje sie cudownie... a skora nawet nie najgorzej ale uda i tylek moglyby byc troche jedrniejsze... dalej staram sie pokochac rozstepy na udach i tylku.... :-)
 
reklama
a ja tydzien przed rozwiazaniem wazylam 89 kg.
przed ciaza 63 ,takze dosc sporo przytylam.
generalnie to brzucholek mialam duzy bo jakos w innych miejscach wiekszej roznicy widac nie bylo,no moze poza cysiami.
poki co zrzucilam 17kg,ale nadal stoje w wadze 72 od 6 miesiecy.
poki karmie piersia zadnej diety odchudzajacej stosowac nie moge (chociaz i tak staram sie nie jesc tlustych potraw i slodzycy):-( a i na cwiczenia braknie sil z moim brzdacem.
co do skory na brzuchu to fakt flaczek i to dosc spory...i wewnetrzne czesci ud moglyby byc jedrniejsze...o cyckach to juz nie wspomne...ale ogolnie to nie jest az tak zle.

pisala tytaj ktoras z was o Abgymnicu...nie polecam!!co prawda ja nie cwiczylam do tego,ale moja znajoma tak.
to samo dotyczy vibro-action.
juz chyba lepiej zainwestowac w silownie i basen.
 
Ostatnia edycja:
Do góry