reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Ja jestem w 22 tyg. i mam równo 5 kg więcej :tak: Ale w swoje ubrania i spodnie sprzed ciąży się mieszczę, tylko brzuszek wystaje, no i zapiąć się nie można :sorry2::-)
 
reklama
u mnie 20t2d i ważę 70 kg.... hehe
zyli od ostatniego ważenia miesiąc temu 4kg na plusie ... a tym samym od początku ciąży 4kg bo więcje nie poszło.....;-)
 
A ja ważyłam przed ciążą 54kg, w pierwszych tygodniach waga spadła mi do 51kg, a teraz ważę 57kg.
 
mary było ale dr powiedziała mi że jest 20i 2 ale dzidzia jest jak narazie o tydzieńń mniejsza i żeby się nie przejmować bo podrośnie..... ale powiedziała mi to nawet po usg więc nie wiem czemu tak....
 
A ja dziewczyny boje sie wejsc na wage. Nie mam w niej baterii wymienionych i jakos sie nie umiem przekonac zeby je wymienic :-( wiem ze bedzie pewnie z 8 kg jak nic. a gdzie tam jeszcze.
 
mary było ale dr powiedziała mi że jest 20i 2 ale dzidzia jest jak narazie o tydzieńń mniejsza i żeby się nie przejmować bo podrośnie..... ale powiedziała mi to nawet po usg więc nie wiem czemu tak....
Wiesz co, z tego co mi wiadomo określenie wieku płodu nie zależy od jego wielkości ale od rozwoju organizmu tzn na jakim etapie rozwinięte są poszczególne organy itd...
Przecież mnie zmienili termin na wcześniejszy nie dlatego że dzidzia była duża tylko dlatego że była bardziej rozwinięta... i właśnie na podstawie parametrów z usg!
Jak byłam na przezierności to mi też powiedzieli że jest o tydzień większa - a w szpitalu okazało się że jest o tydzień starsza, a to różnica....
Martwić nie ma się czym,:happy2: tylko weź pod uwagę że prawdopodobnie poród ci się przesunie o tydzień dalej...
 
Ja wyzylam sie na mojej wadze takiej najzwyklejszej,i wedlug niej jestem z 2-3kg w + od poczatku ciazy.
U gina byam dwa razy na wadze elektronicznej ,niewiem ile tam na poczatku ciazy wazylam ale pokazuje w tej chwili 4 kg wiecej niz na mojej.W ciagu ostaniego miesiaca 0,5 kl wiecj
Kazda waga inaczej wazy,w ksiazecce mam wpisana wage co on mnie waza,ale ja raczej patrze na ta co sie na niej waze w domu od poczatku,i od zawsze
 
ja w 21 tygodniu jestem i +5-6 kg
te kilogramy w brzuszku i w piersiach się ulokowały :)))) Staniki mam 2 rozmiary większe i jeszcze rosną :))))
 
reklama
Wiesz co, z tego co mi wiadomo określenie wieku płodu nie zależy od jego wielkości ale od rozwoju organizmu tzn na jakim etapie rozwinięte są poszczególne organy itd...
Przecież mnie zmienili termin na wcześniejszy nie dlatego że dzidzia była duża tylko dlatego że była bardziej rozwinięta... i właśnie na podstawie parametrów z usg!
Jak byłam na przezierności to mi też powiedzieli że jest o tydzień większa - a w szpitalu okazało się że jest o tydzień starsza, a to różnica....
Martwić nie ma się czym,:happy2: tylko weź pod uwagę że prawdopodobnie poród ci się przesunie o tydzień dalej...
Racja u mnie w pierwszej ciazy tak mialam,dlatego sa dwa czasem terminy OM i USG bardziej prawdopodobny jest ten z usg.Pierwsze dziecko mialo sie urodzic 25 grudnia wedlug OM a urodzilam tak jak mialam termin USG 2 stycznia tydzien pozniej.Dlatego tez zaczyna liczyc sie od OM bo jest dwa tyg do tylu dawa do przodu.:tak:
 
Do góry