reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
no to klaudzia idź po te baterie:tak:! Może mnie pocieszysz wtedy, ze nie tylko ja mam takie osiągniecia wagowe:baffled::-)
mamulica
żadne tam osiągnięcia - dziś weszłam na wagę i też mam +7kg :-p
Myślę, że każdej z nas organizm jest trochę inny i nie ma co zbytnio statystykami się przejmować no chyba że któraś już do tej pory np 15-20kg przybrała
 
No i tak wlasnie was pociesze.............. dostalam wlasnie zawalu.... +8kg i to po "wyproznieniu":zawstydzona/y: w samych majtkach i koszulce.

Na poczatku ciazy wazylam 62kg teraz rowne 70kg :-:)-( A ja juz przed ciaza duzo przytylam. Zreguly wazylam jakies 55kg. Mam grube kosci i po mnie szybciej widac jak przytyje :-(
Ale schudne po ciazy! przynajmniej mam taka nadzieje :tak:
 
klaudzia
1kg w tą czy w tamtą... widzę że historia podobna do mojej - tzn też akurat przytyło mi się przed ciążą ok 4kg - bo to święta, bo coś tam no ale... co się stało to się nie odstanie i nie ma co sobie zbytnio głowy tym zawracać ;-)
 
Ja startowałam z wagą 54, 5 kg a teraz początek 23 tygodnia i mam 61, 5 kg czyli + 7kg tylko az tak tego nie widzę :-/​
 
Klaudzia nie przejmuj się schudniesz napewno....
moja bratowa po 2 ciążach waży 45kg....:tak:
oczywiście pred nimi ważyła 47
ale jak była w ciąży to przytyła dużo
z pierwszym dzieckiem 25kg a z drugim 30 kg....
bo właśnie jej pytałam....

mary a powiedz im .... wcześniej miałam normalnie napisane na usg wagę
tak jak zawsze mi lekarz mówił.... więc tak nagle by się zmniejszyło wszystko??
 
Ej dziewczyny!!! Ja wiem że to wredne i podłe:tak:!!! Ale ja się cieszę, że ktoś jeszcze ma zbliżone "osiągi":-):tak:... Taka wredna babska natura :-). ale po porodzie założymy sobie wątek "nasze osiągnięcia w diecie" i tam może też będziemy THE BEST :-):tak:
 
reklama
Do góry