reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

ja 22tydzien i 6kg ale poszlo to chyba w brzuch...poza tym nie przejmje sie tym bo w pierwszej ciazy tez tak tylam a na koniec bylo ok 14kg ktore prawie wszystkie zniknely po porodzie!!
 
reklama
Ej dziewczyny!!! Ja wiem że to wredne i podłe:tak:!!! Ale ja się cieszę, że ktoś jeszcze ma zbliżone "osiągi":-):tak:... Taka wredna babska natura :-). ale po porodzie założymy sobie wątek "nasze osiągnięcia w diecie" i tam może też będziemy THE BEST :-):tak:

hehehe mam tak samo.. :zawstydzona/y: wredne babska no. Ale co do osiagniec w schudnieciu po ciazy mam nadzieje ze bede w czolowce. Obiecalam juz sobie ze po porodzie wezme sie za siebie tak jak planowalam to przed ciaza.

Moja ciotka przytyla 23kg przy pierwszym synu. Niestety miala szok poporodowy ale w dokladnie 2 MIESIACE zrzucila wszystko!!!!
Przy 2 przytyla 18 i udalo sie jej wrocic do wagi w 3 miesiace.
 
mary a powiedz mi .... wcześniej miałam normalnie napisane na usg wagę
tak jak zawsze mi lekarz mówił.... więc tak nagle by się zmniejszyło wszystko??
Ale waga to inny temat, mi chodziło o to jaki przewidywany termin pokazuje badanie usg... a miałaś 19w2d bo ten odczyt bierze właśnie pod uwagę poziom rozwoju plodu...
no nie wiem, trudno mi powiedzieć bo nie jestem lekarzem, mówię z własnego doświadczenia... że w polmedzie mi powiedzieli "większe" a okazało się że "starsze" dzidzi o tydzień...
W polmedzie mówią wg om i statystyki że jajeczkowanie jest w ok 14dniu cyklu itd
A pomiar z usg wydaje mi sie być bardziej wiarygodny bo odnosi się do danego przypadku konkretnie...
 
Klaudzia nie przejmuj się schudniesz napewno....
moja bratowa po 2 ciążach waży 45kg....:tak:
oczywiście pred nimi ważyła 47
ale jak była w ciąży to przytyła dużo
z pierwszym dzieckiem 25kg a z drugim 30 kg....
bo właśnie jej pytałam....

mary a powiedz im .... wcześniej miałam normalnie napisane na usg wagę
tak jak zawsze mi lekarz mówił.... więc tak nagle by się zmniejszyło wszystko??


Moja sąsiadka przytyla w ciąży 9 kg. Była mneij więcej mojej postury, czyli wcale chuda nie była. Przed ciążą ważyła 75 kg, a po ciąży, po 3 miesiącach od porodu: 65.... Nie miała diet ani niczego. Po prostu chudla w oczach!
 
ja ważę o 3 kilo mniej niż przed ciążą :/ choć jest i tak lepiej bo 3 tygodnie temu ważyłam 5 kilo mniej niż przed ciążą... ale na początku przytyłam 1,5 kilo... nie wiem co się stało. nie miałam wymiotów, ani nic. normalnie jem (oczywiście normalnie jak na kobietkę w ciąży)... lekarz mówi, że tak czasami bywa:zawstydzona/y:
 
Witam wszystkie forumowiczki.Ja jestem w 30 tyg. i zdążyłam już przytyć 16 kg:baffled:, ważę teraz 70 kg i jestem tym faktem lekko zdołowana bo przecież przede mną najgorsze ( w sensie tycia ;-)) 2 miesiące. A tak sobie obiecywałam, że nie będę żarła tych zdradliwych słodyczy!! Coś czuję, że po porodzie trzeba będzie się ostro wsiąść za siebie!
 
U mnie najgorsze jest pieczywo.... te glupie angielskie buleczki do mnie przemawiaja ciagle... i tak o 1 w nocy sobie robie 2 kolacje. A to fryteczki tez bardzo smakuja, czekoladki tez sobie nie odmawiam, no bo przeciez w ciazy jestem to "moge"
ajjj trzeba sie ograniczyc z tymi slodyczami,a nigdy za czekolada glupia nie bylam a teraz to bym jadla ja nonstop. :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry