reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
Witajcie!!! obecie jestem w 20 tygodniu ciazy do 16 tygodnia moja waga byla nizsza o 8 kilo niz przed ciaza!!!! ale jestem dumna z siebie wec sie chwale:-):-):-):-) ze udalo mi sie przytyc kilogram czyli juz tylko -7 mam! lekarz sie smial ze jak tak dalej pujdzie to w dniu poprdu bede miec wage z przed ciazy
 
no ja na razie przytyłam 2 kg a mam 20 tc, duzo czy mao?
Z Jaskiem pzrytyłam 13 kg, zrzucilam przy karmirniu a potem nadrobilam znowu, eeeeh, szkoda gadać
 
mi się n.arazie przytyło ok. 6 kg (wyjściowa waga 46 kg) ale pozostało mi jeszcze 2,5 mca do porodu.wiecej jak 10 bym nie chciała bo przy moim wzroście pewnie bym sie toczyła jakby to było np.15-20 kg jak tu nie które dziewczyny przytyły (współczuje sersecznie).A w pierwszej ciąży tylko 7 kg.po wyjsciu ze szpitala pozostało mi 2 + a potem jeszcze przez 2 mce spadałam o 5 kg karmiac ,wygladałam wtedy tragicznie ale moja normalana waga -46 i tak bede chciala wygladac spowrotem po drugiej.przy tej wadze czuje sie najlepiej .No ale jeszcze troche............
 
mi się n.arazie przytyło ok. 6 kg (wyjściowa waga 46 kg) ale pozostało mi jeszcze 2,5 mca do porodu.wiecej jak 10 bym nie chciała bo przy moim wzroście pewnie bym sie toczyła jakby to było np.15-20 kg jak tu nie które dziewczyny przytyły (współczuje sersecznie).A w pierwszej ciąży tylko 7 kg.po wyjsciu ze szpitala pozostało mi 2 + a potem jeszcze przez 2 mce spadałam o 5 kg karmiac ,wygladałam wtedy tragicznie ale moja normalana waga -46 i tak bede chciala wygladac spowrotem po drugiej.przy tej wadze czuje sie najlepiej .No ale jeszcze troche............

46 to strasznie malo ważysz a ile masz wzrostu??
 
Ja jestem w 35 tygodniu i jak na razie przytyłam 10 kg i to głównie zasługa brzuszka, który w ostatnim miesiącu sporo urósł :blink:
 
reklama
witam :-)
Moja córeńka ma już 7 lat i właśnie staramy sie o druga dzidziunię .. ale do rzeczy... w pierwszej ciąży przytyłam 28 kg! miałam 20 lat .....a po ciąży wziełam się za odchudzanie i tak schudłam do 49 kg, pomogło mi w tym karmienie piersią :-) ale mówię wam.. w dniu porodu (a dzień wcześniej już byłam ze skurczami w szpitalu) ustałam na wadze a tu normalnie :82 kg!
 
Do góry