reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży w 16 tygodniu

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Witajcie, martwi mnie trochę jedna rzecz, jestem w 16 tc a moja waga stoi w miejscu, nie wymiotowałam w pierwszym trymestrze ciąży, odżywiam się normalnie nie czuję jakiegoś strasznego głodu, dwa dni temu miałam wizytę u lekarza, ale też nie skomentował mojej wagi, że jest bez zmian z dzidziusiem na chwilę obecną jest wszystko dobrze, brak nieprawidłowości, podzielcie się swoim doświadczeniem proszę czy któraś z Was dziewczyny też tak miała, będę wdzięczna za odpowiedzi :)
 
reklama
Witajcie, martwi mnie trochę jedna rzecz, jestem w 16 tc a moja waga stoi w miejscu, nie wymiotowałam w pierwszym trymestrze ciąży, odżywiam się normalnie nie czuję jakiegoś strasznego głodu, dwa dni temu miałam wizytę u lekarza, ale też nie skomentował mojej wagi, że jest bez zmian z dzidziusiem na chwilę obecną jest wszystko dobrze, brak nieprawidłowości, podzielcie się swoim doświadczeniem proszę czy któraś z Was dziewczyny też tak miała, będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Nic tylko sie cieszyc ;) zalezy wszystko od organizmu ;) ja nie wymiotowalam nie jadlam wiecej a puchlam na przyklad. Zachcianek nie mialam zadnych poza tym ze po prostu niektorych rzeczy jesc bie moglam bo zwyczajnie mnie mulilo. Dobrze bylo mi po budyniu :p ince sucharkach i gorzkiej czekoladzie :p
Noe ma sie co sugerować innymi. Kazda ciaza inna i kazdy organizm zupelnie onny wiec jesli na usg wszysyko ok lekarz twierdzi ze ok to mysle ze nie ma sie co martwić ;))
 
Witajcie, martwi mnie trochę jedna rzecz, jestem w 16 tc a moja waga stoi w miejscu, nie wymiotowałam w pierwszym trymestrze ciąży, odżywiam się normalnie nie czuję jakiegoś strasznego głodu, dwa dni temu miałam wizytę u lekarza, ale też nie skomentował mojej wagi, że jest bez zmian z dzidziusiem na chwilę obecną jest wszystko dobrze, brak nieprawidłowości, podzielcie się swoim doświadczeniem proszę czy któraś z Was dziewczyny też tak miała, będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Nie masz się co martwić. Ja miałam co prawda słaby aptetyt w 1 trymestrze, ale też dużo nie wymiotowałam. Brak zachcianek i objadania się robi swoje :) aktualnie 30tc i mam jeszcze -1kg w zapasie niż przed ciążą ;)
Najważniejsze że maleństwo rośnie prawidłowo. A z braku tycia tylko się cieszyć :)
 
Też jestem w 16 tygodniu, od początku przytyłam 4kg, także też nie jakoś wiele. Trzeba się cieszyć, później nie zostaną nam nadmierne kilogramy :-) :) jak lekarz nic nie mówi, zawsze go można zapytać
 
Ja też jestem w 16 tc i narazie nic nie przytyłam. W pierwszej ciąży pierwsze pół roku tyłam kilo na miesiąc i bardzo pilnowałam to co jem. A teraz nie mam na nic apetytu. Dzidzia rośnie zdrowo a ginekolog nic nie mówi. Sama się tylko dziwię, że taka różnica. :)
 
No to super, tylko pozazdroscic. Ja do 14 tyg schudlam 8 kg. Potem przybieralam 1-2 kg miesiecznie. Dopiero pod koniec 7 miesiaca zaczelam przybierac na wadze.... i to za bardzo. Takze ciesz sie teraz bo potem i tak nadrobisz kg, heheheh
 
Hej Carina! Nie masz się czym martwić ;)
Ja w 1 ciąży przytyłam 6kg: teraz jestem w 18 tygodniu i waga stoi. A na początku ciąży schudłam. U mnie ginekolog i położna tez nie komentują wagi. Jeszcze napewno wzrośnie. :wink:
Także tak jak piszą dziewczyny: nic tylko się cieszyć ! ;) o ile dzidzia rośnie i na badaniach wszystko jest okej to nie masz się absolutnie czym przejmowac :-) :)
 
Nie masz się co martwić, ja na początku ciąży ze względu na chorobę (antybiotyk i te sprawy) schudłam 4kg i do końca ciąży tego nie nadgoniłam, po porodzie mam - 11kg od wagi początkowej w 2tyg po porodzie (nie odchudzałam się, ale też nie szalałam z zachciankami bo ich nie było) . Pilnuj swoich wyników i czy maluszek dobrze przybiera na wadze.
 
reklama
Nie martw się waga. Każda ciaza jest inna, jedne tyją, drugie stoją waga w miejscu. Najważniejsze, ze twoje dziecko rozwija się prawidłowo :)
Znam dziewczyny, które tyły po 2-4 kg a rodziły duże i zdrowe dzieci :)
Spokojnie, możesz odbić się waga w końcówce ciazy. Ale najważniejsze żebyście rośli zdrowo ;)
 
Do góry